Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса селище Котовського (Невропатолог Одеса селище Котовського)
Невропатолог Одеса селище Котовського
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса селище Котовського


Вітаю, цікавить хороший невролог. Потрібні рекомендації до хороших лікарів. Підкажіть контактні дані лікаря, який розуміє, ґрунтуючись на своєму досвіді, а також відгуках знайомих і близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті не вийшло знайти хорошого лікаря. При варіанті одесити порадять запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте невролога, сміливо зверніться до Калюжної Т.Є. Вона проявила високий професіоналізм, уважно вислухала мої проблеми та запропонувала чіткий план лікування. Її турбота про пацієнтів і відданість якісній медичній допомозі на найвищому рівні.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Калюжна - невролог, який працює на результат! Я потрапила до неї із сильним головним болем. З її якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Найголовніше - поставила правильний діагноз. Я дуже рада, що звернулася до цього лікаря і зараз усім її рекомендую!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
З глибокою вдячністю хочу поділитися своїм досвідом лікування у Патрашку Катерини Вікторівни. Її професійний підхід допоміг мені побороти міжхребцеву грижу і позбутися нестерпного головного болю. Результати просто вражають!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Гек Л.Ю., до якої я звернувся, виявився абсолютно непрофесійним. Вона не зміг навіть правильно визначити мою проблему і запропонував неправильне лікування. Не рекомендую витрачати час і гроші на його прийом.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріти такого лікаря, як Патрашка Катерина Вікторівна, - справжнє щастя. Вона змогла повернути мені радість руху і позбавити від болю в шиї, який мучив мене довгий час.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте, як потрапити на прийом до Тетяни Калюжної і до Патрашка Катерини?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє відвідування невролога Каркаш було повною тратою часу. Вона не тільки не вислухала мої симптоми, а й не надала жодних адекватних рекомендацій. Я дуже розчарований і не рекомендую її як фахівця.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса селище Котовського (Невропатолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: