Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки судинний хірург Одеса (Відгуки судинний хірург Одеса)
Відгуки судинний хірург Одеса
Vasilina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки судинний хірург Одеса
 


Доброго дня, шановні форумчани! Потрібна думка і порада: потрібно звернутися до судинного хірурга, і я б хотів дізнатися, чи є у вас досвід із подібними лікарями в Одесі. Хтось може порекомендувати хорошого фахівця в цій галузі?
 
Орест Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарська некомпетентність і байдужість - те, що я зустріла в більшості судинних хірургів у цьому місті. Стикаюся з поверхневими оглядами і недостатньо детальними поясненнями. Мабуть, пошук хорошого лікаря триватиме.
 
Leopard Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Пожалкувала про витрачений час на пошуки судинного хірурга. Не знайшла жодного лікаря, який би викликав у мене довіру. Усі лікарі, з якими я спілкувалася, здавалися не дуже зацікавленими в моїй проблемі.
 
Кочетков Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки ж пішло у мене сил і часу на пошуки хорошого судинного хірурга! Але зустріч із лікарем Чайкою Михайлом Олександровичем виявилася справжнім чаклунством. Його вміння бачити корінь проблеми і призначати цілеспрямоване лікування відразу прикувало мою довіру.
 
Тейлор Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час я боролася з недугою і спробами знайти адекватного фахівця. Мої пошуки були нагороджені успіхом, коли я потрапила на прийом до лікаря Залевського Дмитра Михайловича. Його унікальне бачення проблеми і професійний досвід дозволили мені нарешті повернутися до нормального життя.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми зі здоров'ям судин можуть бути серйозними, тому для мене було важливо знайти дійсно досвідченого фахівця. Зустріч із лікарем Чайкою Михайлом Олександровичем не тільки підтвердила його високий професіоналізм, а й дала мені впевненість у тому, що я знайшов найкращого судинного хірурга в місті.
 
Kazakova Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що мені вдалося потрапити на прийом до лікаря Залевського Дмитра Михайловича. Його глибокі знання, інтуїція і терпляче ставлення до пацієнтів роблять його ідеальним вибором для будь-кого, хто шукає кваліфікованого судинного хірурга.
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі - це ключові фігури в нашому житті, і для мене доктор Чайка Михайло Олександрович став справжнім порятунком. Його неймовірна відданість пацієнтам, сучасні методи і глибокі знання роблять його неперевершеним судинним хірургом в Одесі.
 
DF1981 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Залевський Дмитро Михайлович - це справжній експерт у своїй галузі. Його вміння слухати, аналізувати і знаходити найкращі рішення вражають. Я пишаюся, що можу назвати його своїм судинним хірургом.
 
Irinka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна проконсультуватися з цими судинними хірургами.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, 10 лікарня Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
Тейлор Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення Медіна Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Gala37 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою вдячністю хочу подякувати всім форумчанам за їхню підтримку і поради. Ваші рекомендації допомогли мені знайти чудового судинного хірурга, який вирішив мої проблеми. Ваші історії та поради стали для мене справжньою цінністю в пошуку кваліфікованої медичної допомоги.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки судинний хірург Одеса (Відгуки судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: