Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращі фітотерапевти Одеси (Найкращі фітотерапевти Одеси)
Найкращі фітотерапевти Одеси
ДіанаК Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі фітотерапевти Одеси
 


Вітаю! Мені не допомогло звичайне лікування, і я шукаю фітотерапевта для боротьби з головним болем. Хтось може порекомендувати?
 
LucyК Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
ДіанаК, після кількох візитів до фітотерапевта мої проблеми тільки посилилися, і він не запропонував альтернативні методи лікування.
 
CharlieК Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Результати мого фітотерапевтичного курсу були сумними. Я сподівався на краще, але залишився з тими самими проблемами.
 
Dana1990 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Сьогодні я хочу розповісти вам про чудового фітотерапевта Горєву Світлану Володимирівну. Вона допомогла мені подолати деякі проблеми з травленням, і я дуже вдячна їй за допомогу.
 
Бурова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Dana1990, я теж звертався до неї з приводу проблем зі шлунком. Її натуральні трав'яні збори дуже допомогли моєму шлунку.
 
Вардан Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Світлани Володимирівни з приводу артриту, її фітотерапія допомогла мені впоратися із запаленням і болем у суглобах.
 
Агнія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Вардане! У мене були проблеми з нервовою системою, але Світлана Володимирівна порекомендувала натуральні засоби, які заспокоїли мої нерви.
 
Бєлікова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї з приводу проблем зі шкірою. Її натуральні мазі допомогли мені позбутися висипань і свербежу.
 
Avdeev Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також мав справу зі шкірними проблемами і, завдяки рекомендаціям Світлани Володимирівни, зміг повернути здоров'я своїй шкірі.
 
Кейла Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до неї з проблемами із суглобами після спортивної травми. Її фітотерапевтичні методики прискорили процес відновлення.
 
Єрма Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були часті головні болі, і Світлана Володимирівна запропонувала мені натуральні способи їх зменшення. Це спрацювало!
 
Горбань Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Мені дуже цікаво спробувати фітотерапію у лікаря Горєвої С.В. Як можна записатися на прийом до неї?
 
Dana1990 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна консультує виключно онлайн, номер для зв'язку - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращі фітотерапевти Одеси (Найкращі фітотерапевти Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: