Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Приморський район (Флеболог Одеса Приморський район)
Флеболог Одеса Приморський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Приморський район


Усім доброго вечора! Виникає інтерес, які флебологи у нас у місті найкращі з найкращих? Заманливо знати вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але не змогла знайти досвідченого лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно бути в курсі, які медики в реальності найкваліфікованіші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищезгаданою одеситкою, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкваліфікованіші в такій спеціалізації, і я хочу їх порекомендувати, це - фахівці флебологи найвищої кваліфікації Дмитро Михайлович Залевський і Чайка Михайло Олександрович.
 
Надія82 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю доктора Залевського. Можу сказати за нього, як найкращого фахівця у своїй сфері. Виявлений діагноз обіцяв операцію, але за сприяння Дмитра Михайловича вилікував без особливих проблем. Можу його радити.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Залевський Д. М. - це чудовий лікар! Я маю до нього довіру! Мабуть, на сьогодні таких лікарів можна перерахувати на пальцях лише однієї руки за все життя. Найголовніші причини радити Залевського Дмитра Михайловича - це навичка, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, а отже, володіння актуальними знаннями, а також повне та вичерпне інформування пацієнта.
 
Славяна75 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Михайла Чайки за порадою подруги. Велике людське спасибі йому за високий професіоналізм і тонку роботу. Але найголовніше - це лікар, який любить і робить свою справу. Якщо є проблеми з венами, звертайтеся до нього. Усім раджу.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло - блискучий, обізнаний лікар, призначив чудове лікування, яке почало функціонувати, вже найближчим часом. Дуже задоволена лікуванням.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні громадяни, підігріли інтерес ці лікарі, можете надати контактну інформацію про цих лікарів?
 
Кирюша748 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам відомості - флеболог Чайка працює в МКЛ № 10 на Малиновського 61а, телефон для запису 0976447223.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - Дмитро Михайлович Залевський приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно написали, що флеболог Чайка і флеболог Залевський найкращі лікарі в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Burova Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Приморський район (Флеболог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: