Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки)
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки


Привіт! Порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога-ендокринолога, бажано жінку. Хто знає тямущу лікарку, порадьте?
 
Ростислава Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до Лихачової Л.Є., кращого гінеколога-ендокринолога в Одесі не знайдете!
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, знає свою роботу. Дуже уважна до кожного пацієнта. Була у багатьох лікарів - Смирнової О.В., Ковальової Г.А., Райкової Т.В., такі як Лариса Євгенівна, величезна рідкість! Все розповідає і пояснює.
 
Алексія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
А я випадково потрапила до Міщенко О.А.. на прийом, і анітрохи не пошкодувала! У багатьох була лікарів (Чабаненко, Шляхтиної, Циганенко), але такого лікаря, як Ольга Опанасівна, не зустрічала, вона дуже добре знає свою роботу! Індивідуальний підхід, людське ставлення, чіткі відповіді та пояснення на будь-яке питання... Кваліфікованих лікарів багато, але хороших мало!
 
Єлизавета Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Він дуже грамотний фахівець із людським ставленням! Звернулася в черговий раз до лікаря Міщенко через ПМС. Я думала, що мені вже нічого не допоможе, але вона вибрала тактику лікування, яка дала свої результати. Рекомендую!
 
vera67 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - супер лікар! Дуже розуміючий і чуйний лікар, з нею можна говорити не соромлячись своєї проблеми. Завжди розповідає все зрозуміло, схему лікування поетапно розписує і показує, каже, як вчинити в будь-якій ситуації. Завжди на зв'язку, до такого лікаря ходити одне задоволення. Завжди ходжу тільки до неї!
 
Дженні Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна, на мій погляд, найкращий гінеколог у нашому місті. Є, з ким порівнювати. Завжди ввічлива і приємна у спілкуванні, вміє привернути до себе увагу, що для лікаря такого профілю важливо. Ніколи не призначить аналізів і маніпуляцій, які не потрібні. Завжди детально і зрозуміло все пояснює. Коментує всі свої дії під час огляду і взяття аналізу. Я завжди відчуваю дискомфорт під час відвідування гінеколога, так ось, з Ларисою Євгенівною цей дискомфорт зводиться до мінімуму. Дуже рекомендую фахівця!
 
Іванка66 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний фахівець. Приходила до Ольги Опанасівни з різними проблемами, зокрема й через тиждень після пологів. Допомогла мені в усьому! Дуже вдячна!
 
Валентина45 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже грамотний фахівець, професіонал. Усі рекомендації чіткі та зрозумілі. Як людина приємна, ввічлива. Відповість на будь-яке запитання. Залишилася задоволена прийомом. Рекомендую однозначно.
 
Селена Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште, будь ласка, телефони гінекологів Міщенко та Лихачової?
 
vera67 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - 0634975942
Ольга Опанасівна - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую, сходіть, не пошкодуєте ні краплі! Я впевнена!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: