Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший нейропсихолог Одеса (Хороший нейропсихолог Одеса)
Хороший нейропсихолог Одеса
Алінка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший нейропсихолог Одеса


Я дуже емоційна, від різних дурниць спалахую як сірник. Лікар рекомендував проконсультуватися з нейропсихологом. Порадьте до кого краще звернутися?
 
Кіма Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався психолог Гончарова Тетяна Сергіївна. Вона досить спокійна і дуже мила. Ставить питання не тільки про лікування, а й загалом цікавиться життям пацієнта. Призначення адекватні. Уже йду на поправку. Рекомендую!
 
бренда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший психолог Ян Леонідович Козлов. Чуйний, уважний і насправді хоче допомогти пацієнту. Намагається швидко підібрати схему терапії. Зараз мій стан покращився. усім рекомендую цього лікаря!
 
Адельфіна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна також є майстром технік психотерапії, які вона застосовує у своїй роботі. Вона вміло використовує когнітивно-поведінкову, гештальт, психодраматичну та інші підходи, щоб допомогти пацієнтам усвідомити і змінити свої мислення і поведінку. Її методи доведені й ефективні, і вона знаходить індивідуальний підхід до кожної людини, враховуючи їхні унікальні потреби та цілі.
 
Анека Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - людина, яка надихає і мотивує своїх пацієнтів. Його позитивна енергія та щире прагнення допомогти створюють атмосферу довіри та підтримки. Він не тільки допомагає людям долати свої проблеми та труднощі, а й допомагає їм розвиватися, здобувати нові навички та досягати своїх цілей. З Яном Леонідовичем я відчув, що моє благополуччя та особистісне зростання є її найвищим пріоритетом.
 
Ялина Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, Тетяна Гончарова - психолог із винятковими навичками та глибоким розумінням людської психології. Її емпатія, професіоналізм і вміння допомогти клієнтам подолати перепони та розвинутися в кращу версію себе є джерелом захоплення і натхнення. Я щиро рекомендую її як психолога, готового супроводжувати вас на шляху до повноцінного життя та особистісного розвитку.
 
Гіла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не думала, що зможу так легко відкритися абсолютно незнайомій людині, раніше завжди вважала чимось дивним звертатися за консультацією. Але зараз я почуваюся краще, і я вдячна за це Яну Леонідовичу.
 
Сірі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило зустріти такого чудового фахівця, як Яна Леонідовича. Мені дуже сподобалася він своїм сумлінним ставленням до справи, професіоналізмом і уважністю. Вміє розташувати до себе. Крім усього цього одразу відчувається любов до своєї роботи і бажання допомогти. Я одразу зрозуміла, що в надійних руках професіонала і під наглядом у справжнього лікаря.
 
Альберт Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Яна Леонідовича?
 
Гіла Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Калі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Тетяною Гончаровою?
 
Анека Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Ківі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Яна Леонідович - чудовий психолог, який заслуговує найвищих похвал і подяки. Його професіоналізм та емпатія зробили мою психологічну допомогу незабутньою та надихаючою.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший нейропсихолог Одеса (Хороший нейропсихолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: