Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший прикладний кінезіолог Одеса (Хороший прикладний кінезіолог Одеса)
Хороший прикладний кінезіолог Одеса
Інара Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший прикладний кінезіолог Одеса


Добрий день! А можете порекомендувати когось із прикладних кінезіологів в Одесі з приводу болю в спині. Уже рік займаємося цим питанням - ЛФК, масажі, фізіопроцедури, але поліпшення немає, навіть трохи гірше стало.
 
Домна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Через сидячу роботу і взагалі малорухливий спосіб життя в мене почалися проблеми зі спиною. Зайнятися якимось спортом або просто хоча б удома робити вправи - на це в мене не вистачає ні часу, ні сили волі, скажу прямо. Вихід я бачила тільки в тому, щоб іти "лагодити" спину до прикладного кінезіолога. Зверненням до Владислава Володимировича Забранського залишилася задоволена. Він допоміг позбутися ниючих болів і відчуття тяжкості в спині. Стало набагато краще.  Але якщо знадобиться знову, без роздумів прийду тепер до Забранського і вам рекомендую!
 
Євпраксія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я всім раджу Владислава Забранського. Вийшла з прийому з повним відчуттям, що мені 20, а не 35. Знову народилася.
 
Марьямна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшлива людина і професіонал. Я вражена. Усе на вищому рівні, прийом, усі тонкощі розповідає і на тілі покаже. Просто чарівник.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто вражена ефектом від цього фахівця! Результат уже після курсу відвідувань, але я буду закріплювати його й далі. Доктор Забранський - суперпрофесіонал, який бачить організм у цілому. Сміливо рекомендую.
 
Леонтія78 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в центрі Бубновського і в кінезіолога Сагай, але моя проблема не вирішилася. Владислав Забранський - перший лікар, який усе докладно пояснив, розписав програму лікування. Викликав довіру. Ставлення до пацієнтів позитивне, уважний лікар, вселяє надію і впевненість. Надає підтримку. Дуже вдячна йому. Програму ще не пройшла до кінця, але позитивна динаміка одужання точно є!
 
Маргарита Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий кінезіолог Забранський, майстер своєї справи, що володіє особливою технікою, яка дає змогу вилікувати за короткі терміни.
 
Гуляша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар, ввічливий, досвідчений. Ретельно вивчив МРТ, призначив лікування. Проходжу лікування методом прикладної кінезіології. Уже відчуваю поліпшення!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліпшення стану після лікування у Зибіна та Петровського було короткочасним.  Владислав Забранський підібрав правильний та індивідуальний курс кінезіології та подарував віру на шляху до одужання. Після проходження першого курсу відчув значне покращення загального стану. Рекомендую!
 
Груша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Євпраксія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Новгородцев Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислава знаю давно. Можу сказати тільки одне - чудовий фахівець, знавець своєї справи. І я завжди можу розраховувати на нього в скрутну хвилину і швидко відновити працездатність.  Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший прикладний кінезіолог Одеса (Хороший прикладний кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: