Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Біляївка (Гінеколог Біляївка)
Гінеколог Біляївка
Павла Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Біляївка


З'явилися болі в низу живота, гінеколог у Біляївці встановити причину не може. Можете підказати хорошого гінеколога в Одесі?
 
Float Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Лихачової Лариси Євгенівни, вона кваліфікована лікарка, думаю, вона зможе вам допомогти.
 
Yolka33 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, Лариса Лихачова - дуже хороший лікар! Найкращий гінеколог якого знаю, дуже професійно веде прийом і призначає лікування.
 
Poplavskaya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - уважна, компетентна, доброзичлива, все чітко і зрозуміло роз'яснює. Від неї відчувається турбота, що рідко зустрінеш. Справжній професіонал! Сміливо всім рекомендую!
 
Zolotko80 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто мені все сподобалося на прийомі у Лариси Євгенівни, вона була дуже тактовною, говорила все по суті і я залишилася задоволена! У мене з'явилося термінове питання і було потрібне лікування, я прийшла до лікаря і ще здала деякі аналізи. Лікування мені було виписано і я можу сказати, що воно мені допомогло. Лікар провела на прийомі огляд, і все було зроблено акуратно і делікатно. Цього лікаря я б порадила до відвідування.
 
Barchop Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, знає свою справу. Грамотно консультує; швидко, чітко, максимально безболісно виконує роботу. Завжди йду від лікаря задоволена, незважаючи на те, що я нелегкий пацієнт. Лариса Євгенівна мене неодноразово заспокоювала, збирала до купи думки. Після прийомів я завжди розуміла, що мені тепер робити. З цим лікарем можна не боятися за своє здоров'я.
 
Odessit7 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Крім компетенції, Лариса Євгенівна дуже чуйна, склалося враження, що лікар дуже чуйна. Вона єдина з гінекологів, до яких я ходила, яка робить маніпуляції гінекологічні швидко і не боляче, хіба що трішки неприємно, але це вже питання до мого больового порогу. Рекомендую!
 
Zozel Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря Міщенко О.А. Лікарка дуже ввічлива, грамотна, акуратна і приємна! Уважно вислухала всі мої скарги, ретельно розпитала про моє здоров'я в цілому. Огляд проводить дуже акуратно і делікатно! Жодного фізичного або морального дискомфорту я не відчула! На першому ж прийомі зробила всі необхідні направлення на обстеження і пояснила, що і навіщо! Дуже рекомендую! Якщо буде потрібно, безсумнівно звернуся тільки до неї.
 
Xxxten Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна номер телефону Лихачової Л.Є. і Міщенко О.А.?
 
Zolotko80 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - це номер адміністратора клініки.
 
BeckyJ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Що це за клініка і де вона розташована?
 
Zozel Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Це клініка Лікаріум, розташована на Французькому бульварі 60.
 
Tony3 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Міщенко Ольги. Вона відразу мені сподобалася. Лікарка дуже приємна у спілкуванні, водночас дуже грамотна, вона відразу ж мене заспокоїла, дохідливо мені все пояснила і дуже мені допомогла! Тепер буду звертатися тільки до неї!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Біляївка (Гінеколог Біляївка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: