Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Відгуки ЛОРи Одеси (Відгуки ЛОРи Одеси)
Відгуки ЛОРи Одеси
Dana1990 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки ЛОРи Одеси
 


Доброго дня! Шукаю ЛОРа, який може допомогти з хронічними проблемами. Якщо у вас є рекомендації щодо лікарів в Одесі, готовий вислухати ваші поради!
 
Basil1402 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарована візитом до Воловцевої Ірини Іванівни. Після його лікування мої проблеми з вухами тільки посилилися.
 
Волкова Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую цього фахівця Міуську. Після процедур погіршилося слухове сприйняття.
 
Дарій Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох сеансів у Бондаренка О.В. стало тільки гірше. Лікар не виявив причину.
 
Дубінін Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
З упевненістю можу рекомендувати доктора Тамару Валеріївну Гурську. Її знання і досвід дали мені змогу позбутися тривалих проблем із носом і горлом.
 
1Betty6 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
З величезною вдячністю хочу висловити свою вдячність Тамарі Валеріївні Гурській. Її вміння точно діагностувати й ефективно лікувати вразило мене.
 
28Tatyana Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що звернулася по допомогу до доктора Гурської. Її професійний погляд на мою проблему і правильне лікування дали чудовий результат.
 
5Мила5 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська Тамара Валеріївна - справжній фахівець. Її знання і досвід допомогли мені повернутися до повноцінного життя після довгої боротьби з ангіною.
 
7Popova6 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило потрапити до лікаря Гурської, яка оперативно і професійно вирішила мої проблеми з вухами і горлом. Вона заслуговує на найвищу оцінку.
 
1Jonny Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі лікарці Тамарі Валеріївні Гурській за її увагу і турботу. Її вміння визначити корінь проблеми і застосувати ефективне лікування мене вразили.
 
Voronin09 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше за довгий час мені трапився лікар, настільки компетентний і уважний, як Гурська Тамара Валеріївна. Її діагностика та лікування - на найвищому рівні.
 
Filinn Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами ЛОРа Гурської?
 
28Tatyana Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум. Контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Відгуки ЛОРи Одеси (Відгуки ЛОРи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: