Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші дієтологи Одеси відгуки (Хороші дієтологи Одеси відгуки)
Хороші дієтологи Одеси відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші дієтологи Одеси відгуки


Усім привіт, прошу Вас допомогти в пошуку обізнаного дієтолога. Дайте рекомендації, у кого ви худнули і вдалося домогтися результатів. Підкажіть контакти і дані грамотного лікаря, ґрунтуючись на Вашому досвіді, а також відгуках близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті не вийшло знайти правильного лікаря. Якщо ж городяни підкажуть піду на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я з попередньою громадянкою заперечити, зустрічала щонайменше 2-ох лікарів: Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які стовідсотково найкращі в такій спеціалізації і до них можна записуватися на прийом без страху за своє здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. За один курс нам вдалося знизити вагу, поліпшити одні показники, знизити значно показники гормонів, які, як я була впевнена, можна знизити тільки за допомогою замісної терапії. Під чуйним контролем з боку лікаря, я набула прекрасної форми тіла і чудового самопочуття. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Це той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник - дуже хороший фахівець! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Це той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова О.В. дієтолог, в особі якої я знайшла допомогу! Пробувала боротися сама, відвідувала курси зі зниження ваги, але через деякий час вага повернулася з надбавкою. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Під чуйним контролем з боку лікаря, я набула чудової форми тіла і чудового самопочуття. Катерина - це диво дієтолог!
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник фахівець, який допомагає! Пробувала боротися сама, відвідувала інших лікарів, але через деякий час вага повернулася з надбавкою. Вона робить усе, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте, де приймають ці професіонали?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - найкращі лікарі в нашому місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до тямущих лікарів в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороші дієтологи Одеси відгуки (Хороші дієтологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: