Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса)
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса
МонаЛіза Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса


Підкажіть, будь ласка, хорошого сучасного гінеколога-ендокринолога, який допоможе розібратися з нерегулярним циклоном і гормонами. Дякую
 
Хриса Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити позитивний відгук про роботу і порекомендувати лікаря Лихачову Ларису Євгенівну. Це фахівець із великої літери. Делікатна, ввічлива, відповідає на всі запитання пацієнта. Під час огляду не поспішає - спокійно оглядає і розмовляє з пацієнтом, проговорюючи всі страхи і хвилювання.
 
Беніта Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - лікарка від бога. Після двох невиношувань у Тувіченко О. П., я звернулася до Лариси Євгенівни і вважаю, що мені дуже пощастило. П., я звернулася до Лариси Євгенівни і вважаю, що мені дуже пощастило з лікарем. Спочатку я пройшла лікування. І настала довгоочікувана вагітність! Вагітність протікала дуже важко, але Лариса Євгенівна давала чіткі, правильні рекомендації, підтримувала мене на кожному прийомі і завжди була на зв'язку зі мною. Усім рекомендую, звертайтеся, не пошкодуєте.
 
Алінка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую проконсультуватися і Міщенко Ольгою Опанасівною - чудовий грамотний фахівець! Уважно вислухала, ставила навідні запитання. Гінекологічний огляд проводився акуратно і дбайливо, попутно лікар пояснювала результати. Призначила аналізи та подальші процедури згідно з клінічними рекомендаціями і своїм досвідом роботи. Ніколи мені не було так комфортно в інших фахівців у цій галузі. Тепер тільки до неї!
 
Кейла Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйність, увага, причетність, любов до своєї справи. Це все про Ольгу Опанасівну. Людина з великої літери, професіонал яких одиниці.
 
Ромія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Вже мала досвід звернення у своєму діагнозі до лікарів Помельникової, Кушніренко, Васильєвої. На жаль, відповіді на свої запитання у них не отримала не отримувала. До Лариси Євгенівни потрапила за порадою подруги, яка спостерігається в неї. Залишилася дуже задоволена. Лікар-ендокринолог більш комплексно дивиться на проблему, ніж просто гінеколог. У процесі консультації поставила всі запитання, протягом цілої години спілкувалися щодо анамнезу, провели огляд на кріслі. Лікар помітив ті маленькі, але важливі деталі під час діагностики, на які інші не звертали увагу (за гормональним профілем). Не було непотрібних призначень на авось, як раніше. Усе тільки при детальному вивченні анамнезу.
 
гражина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Ларисі Євгенівні, я перестала боятися йти на прийом до гінеколога.  Під її чуйним контролем і після тривалого лікування я завагітніла і народила свою першу дитину, хоча мене з дитинства лякали, що, можливо, я не зможу цього зробити, оскільки були проблеми.
 
Августа41 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - той рідкісний лікар, якому можна довірити своє здоров'я і сміливо йти за нею, виконуючи всі рекомендації та отримуючи бажаний результат. Професіонал своєї справи, добре серце, широка душа, ніжні руки. Всіма цими якостями володіє мій улюблений лікар. Дякую долі за зустріч із нею і вам рекомендую!
 
Nyusha Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена цим фахівцем і вам рекомендую звертатися тільки до Лариси Євгенівни.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Лариси Євгенівни? Також залиште контакти гінеколога Міщенко
 
гражина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка Лікаріум. або телефонуйте особисто Ларисі Євгенівні - 0634975942.
 У клініці Лікаріум і Ольга Опанасівна приймає.
 
Алмазитта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - прекрасна лікарка, яка знає свою спеціалізацію на 100%. Точно ставить діагноз, підбирає необхідні медикаменти, пояснює кожне слово.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: