Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороший ЛОР Одеса (Хороший ЛОР Одеса)
Хороший ЛОР Одеса
Maryana4 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший ЛОР Одеса


Усім привіт! Уже як два роки я сиджу на судинозвужувальних краплях у ніс. На день три рази стабільно закапую. Я знаю, що це неправильно. Підшукую собі хорошого ЛОРа в Одесі. Можете такого порекомендувати?
 
Esmeralda Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Гурську Тамару Валеріївну - дуже уважний, грамотний і чуйний лікар. Людина своєї справи. Дуже раджу. Призначення точні і доступні, нічого зайвого і все по справі.
 
Дєдова Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка Гурська Тамара, рекомендую її всім, у кого є сумніви з приводу медикаментозного консервативного лікування: проконсультує, скаже про мінуси і плюси.
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - це той випадок, коли людина на своєму місці: професіоналізм, відповідальність, твердість у прийнятті рішень, людяність, уважність! Рекомендую!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська - це найкращий ЛОР, якого я коли-небудь зустрічала. Поставила правильно діагноз, дала хороші рекомендації, все пояснила, я задоволена.
 
Патрісія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка. Рекомендую всім звертатися саме до Гурської Тамари Лікуюся в нього. Лікувалася у багатьох ЛОР-лікарів - Любчак, Басюк, Батуріної - діагноз гайморит, після лікування став хронічний. Якщо мій ніс раптом відмовиться дихати, то тільки до Тамари Валеріївни піду!
 
Вася Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
А я лікував гайморит у Гурської Тамари. Відмінно, швидко і професійно продіагностувала, проколи робить дуже якісно. Лікарі Оробець і Колесніченко взагалі не помітили нічого в пазухах.
 
Амена Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть клініку де приймає Тамара Гурська?
 
Дєдова Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська приймає в клініці "Лікаріум", яка знаходиться на Генуезькій 1/2.  Контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Сірі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Тамарі Валеріївні за її професіоналізм і доброту. Вона робить кожне відвідування приємним і ефективним.
 
Esmeralda Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тамарою Валеріївною у мене з'явилася надія на одужання. Її індивідуальний підхід і досвід створюють оптимальні умови для успішного лікування.
 
Нева Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонали своєї справи!  Рекомендую всім!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороший ЛОР Одеса (Хороший ЛОР Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: