Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Консультація отоларингологів Одеса (Консультація отоларингологів Одеса)
Консультація отоларингологів Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація отоларингологів Одеса


Доброго ранку! Хотілося б знати, які отоларингологи у нас у місті найкращі з найкращих? Хочеться почути вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох, але неможливо знайти розумного лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б послухати, які лікарі нині найграмотніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу не погодитися з вищезгаданою одеситкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найкваліфікованіші в такій медичній класифікації і я можу їх радити, це - отоларинголог вищої кваліфікації Гурська Тамара Валеріївна.
 
МадленаМ Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна Гурська - справжній професіонал, який цінує своїх пацієнтів. Її участь і турбота роблять лікування приємним досвідом, на відміну від інших фахівців, яких я відвідувала.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - найкращий ЛОР, з яким я стикався. Вона не тільки лікує, а й пояснює причини проблем, що допомагає пацієнтам розуміти, що відбувається.
 
Мстислава Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало шукала хорошого отоларинголога. І ось нарешті знайшла! Порекомендували Гурську Тамару Валеріївну - це найталановитіший лікар за весь час моїх пошуків. Вона незрівнянна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені з фарингітом!
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найкращий лікар Гурська Тамара, вона зробила неймовірне - вилікувала хронічний фарингіт. Вдячна до глибини душі! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який бажає і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Премногошановні одесити, викликали інтерес цей фахівець, можете надати контактну інформацію про цього фахівця?
 
Адельфіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - записатися на прийом до ЛОРа Гурської можете за телефонами - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Кирюша748 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звертатися до Тамари Валеріївни всім, хто шукає видатного ЛОРа. Вона знаходить рішення там, де інші лікарі безсилі.
 
Добрава Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що ЛОР Гурська найкращий лікар в Одесі, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації крім неї, більше нема до кого піти.
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Консультація отоларингологів Одеса (Консультація отоларингологів Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: