Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки урологи Одеси (Відгуки урологи Одеси)
Відгуки урологи Одеси
Тихон Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки урологи Одеси
 


Добрий день! Я шукаю рекомендації щодо урологів в Одесі. Якщо хтось із вас мав позитивний досвід звернення до уролога і може порекомендувати лікаря, на якого можна покладатися, прошу поділитися.
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподівався знайти досвідченого уролога, але пошуки привели тільки до розчарування. Не можу зрозуміти, чому так складно знайти хорошого лікаря в Одесі.
 
Зоня Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук уролога став справжнім випробуванням. Довіряти здоров'я будь-кому я не готовий, але й знайти гідного фахівця так і не вдалося.
 
Петрик25 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки рекомендації друга я потрапила на прийом до лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Це був момент, коли мої болісні пошуки нарешті закінчилися. Він одразу визначив причину проблеми і запропонував лікування, яке спрацювало на ура!
 
Сергуня Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Низка невдалих візитів до різних урологів підкосила мою віру в систему охорони здоров'я. Але зустріч із лікарем Колосовим Олександром Миколайовичем повернула мені надію. Його професіоналізм і вміння знайти правильне рішення - це справжня знахідка.
 
ДубовМакс Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже радий, що мені пощастило познайомитися з лікарем Колосовим Олександром Миколайовичем. Його знання в галузі урології вражають, а здатність пояснити складні речі доступно - справжній талант.
 
Vladlen Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов Олександр Миколайович - справжній професіонал. Я був вражений його увагою до деталей і глибокими знаннями. Він підійшов до моєї проблеми ретельно і відповідально.
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм враженням від візиту до лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Його знання і досвід у галузі урології настільки вражають, що я почуваюся в надійних руках.
 
Березін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов Олександр Миколайович - це саме той фахівець, який уважно вислуховує і розуміє пацієнта. Його професійний підхід і доброзичливе ставлення відразу заслуговують на довіру.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Олександр Миколайович?
 
Vladlen Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У лікарні №10 на Малиновського.
 
YTR Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
А контактний телефон у нього є?
 
Петрик25 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, є - 0967424737, телефонуйте і записуйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Відгуки урологи Одеси (Відгуки урологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: