Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Послуги психолога Одеса (Послуги психолога Одеса)
Послуги психолога Одеса
Матрона Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги психолога Одеса


Здраствуйте, потрібен хороший психолог. Великі проблеми у стосунках із чоловіком. Уже заплуталася і не знаю як правильно вчинити.
 
Ельміра Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Козлова Яна Леонідовича і Гончарову Тетяну Сергіївну, як досвідчених спеціалістів, які допоможуть розібратися з проблемами, а не просто поговорити.
 
Ed1k Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Козлова Яна Леонідовича і дякую йому за виконану спільну роботу. Я чітко усвідомила, в чому моя проблема, а головне, я почала діяти і тоді все стало виходити.
 
Аркадія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго обирала фахівця, тому що перебувала в сильній депресії, навіть були різні нехороші думки, від цього стану... Тетяна Сергіївна допомогла мені прийти до тями. Ми опрацювали моє питання, і я зрозуміла, в чому справа. Скажу чесно, що я працювала до Тетяни Сергіївни з багатьма фахівцями, такого ефекту не було. Адже іноді правильне слово і розуміння, що з тобою відбувається, може врятувати життя!
 
Клариса78 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у психолога Козлова. Він професіонал своєї справи, зустріч була дивовижна, багато чого прояснилося. Раджу його відвідати!
 
ТаняКальченко Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала свого фахівця, оскільки проблема в мене достатньо складна. Була на прийомі у кількох психологів, але тільки Ян Леонідович зміг знайти правильний підхід. Пройшла вже кілька сеансів. Планую продовжувати займатися з таким прекрасним фахівцем регулярно.
 
Ростислава Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла мені вийти з депресії, пов'язаної з втратою близьких і співзалежності. Полюбити життя, себе і продовжувати рухатися вперед до щастя. Спасибі величезне за її підтримку. Гончарова Т.С.- чудовий фахівець і людина.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультації у Тетяни Сергіївни допомогли подивитися на проблему з усіх боків і вибрати стратегію дії. Рекомендую!
 
Всеслава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. професіонал, дуже йому вдячна за проведену консультацію, на якій вже одразу було визначено мою проблему, стовідсоткове потрапляння, самій розібратися мені було неможливо, був необхідний фахівець. Працюю зараз над собою за рекомендаціями Яна Леонідовича, бачу зміни на краще і дуже цьому рада.
 
Svet1 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова фахівець найвищого рівня. Можу об'єктивно оцінити її роботу на основі досвіду з іншими. Вона відмінно читає людину і бачить справжню причину проблеми, оголюючи її перед пацієнтом. Іншими словами, її метод роботи - виявити і показати проблему, потім дати інструмент для вирішення.
 
Jaromir Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже потребую консультацій грамотного психолога, можете залишити контакти Гончарової Тетяни Сергіївни та Козлова Яна Леонідовича.
 
Клариса78 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2. Записатися на консультацію можете за телефоном - 093 572 73 87.
 
Інара Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Послуги психолога Одеса (Послуги психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: