Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Черемушки (Нутриціолог Одеса Черемушки)
Нутриціолог Одеса Черемушки
8Ulyana Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса Черемушки


Дівчата, хто стикався з грамотним нутриціологом в Одесі, порадьте.
 
Андріана78 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити свій відгук про Катерину Решетник, яка буквально змусила мене перейти на правильне харчування. Вона - нутриціолог, яка допомогла мені пролікувати спочатку кишківник з яким у мене були проблеми, а потім підібрала дієту для мого кишківника. Зараз можу стовідсотково сказати - гроші я витратила не даремно. Без правильного харчування я б не змогла досягти таких результатів.
 
Абігаль Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
І я задоволена нутриціологом Решетник, вона грамотний фахівець, який зможе знайти підхід до будь-якого пацієнта.
 
Ліліана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Кузьмінової Катерини Валеріївни, вона теж хороший нутриціолог-дієтолог, розробила мені програму харчування на кожен день. Тобто вона розписала, що мені їсти протягом дня і коли саме. При цьому вона вибирала тільки ті продукти, які я їм і люблю. І немає в моєму меню жодних делікатесів, які складно купити в магазині або які дорого коштують.  Знання, отримані від Катерини Валеріївни, мені точно знадобляться. Я бачу свій сьогоднішній результат, і мені дуже хочеться рухатися далі. Вона не тільки грамотний у своїй справі фахівець, а й просто красива і приємна у спілкуванні дівчина.
 
Єфросинія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу сміливо рекомендувати Катерину Кузьмінову, пройшла в неї курс, результат відмінний -12 кг. Катерина Валеріївна спочатку мене пролікувала, бо в мене були проблеми ШКТ, тільки потім розписала систему правильного харчування, зробила акцент на те, що мені можна, а від чого слід утриматися. Це фахівець, який знає толк у своїй справі!
 
Odesseya12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочете схуднути без стресу і поліпшити якість життя? Ідіть до нутриціолога Катерини - це найчудовіший фахівець із правильного харчування. Її метод простий і він реально працює!
 
galla44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я годуюча мама і мені, вибачте, весь час хочеться жерти. Так ось, Катерина Решетник склала під мене таке меню, за якого я не була голодною і навіть пішло кілька кілограмів після пологів.
 
Володимира Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть про систему, якою користується Катерина Решетник, вартість і як з нею зв'язатися?
 
Odesseya12 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.

Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, в неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
поліна35 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще можна дані Катерини Кузьмінової і кілька слів про її метод?
 
Єфросинія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування відбувається за спеціальною схемою.  Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Валеріївною та дізнаєтеся, які аналізи потрібно здати Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, я вважаю, що це не дорого.
 Зв'язатися з Катериною Валеріївною можете за телефоном 0931536900 або проконсультуватися в клініці Доктор Благо Плюс на Дм. Донського 2а/7.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Черемушки (Нутриціолог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: