Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса вартість (Уролог Одеса вартість)
Уролог Одеса вартість
Юріус Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса вартість


Здраствуйте, може хто зможе порадити хорошого уролога в Одесі. Просто не хочеться нарватися на некомпетентність і витрату часу, тому що ситуація досить критична...
 
Митька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходив до інших урологів із проблемою, яка періодично давала про себе знати. Допомагало зазвичай ненадовго. Звернувся до Колосова О.М., він усе докладно розповів про причини і як можна одужати так, щоб більше проблема не виникала. У підсумку життя покращилося, лікування, звісно, ще не закінчилося, але ефект був уже на другий тиждень. Зараз минув місяць, моє життя значно покращилося, рекомендую.
 
Лукілліан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже радий, що вирішив записатися на прийом до цього фахівця, який максимально делікатно й уважно ставиться до своїх пацієнтів. Детально пояснює весь шлях лікування і причини виникнення хвороби, індивідуальний підхід до пацієнтів. Від себе особисто додам, що Олександр Миколайович - доброзичлива, товариська і позитивна людина. Завжди готовий відповісти на будь-які запитання в процесі прийому.
 
Джозеф Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час ходив по лікарях у пошуках розв'язання своєї проблеми, нарешті знайшов Олександра Миколайовича, лікар з великої літери, тактовний, уважний, справжній професіонал, пояснює все зрозумілою мовою, до нього звертався 4 рази до інших клінік, але ефекту не було, дуже радий, що звернувся до нього, після курсу лікування залишилися винятково позитивні емоції.
 
Цефас Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Олександра Миколайовича із застарілою проблемою після безуспішних спроб лікування в інших лікарів. Олександр Миколайович грамотно провів діагностику і призначив лікування. У результаті стан значно покращився, припинилися рецидиви. Ефективне лікування, призначене Олександром Миколайовичем, дало змогу позбутися проблеми, яка турбувала протягом декількох років. Шкодую, що не потрапив до цього фахівця раніше.
 
Горбань Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Високий професіоналізм, пояснення всіх дій і результатів, застосування нових методик лікування без хірургічного втручання. Результат - блокування розвитку хвороби. Рекомендую тільки Колосова Олександра Миколайовича.
 
Дяків Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся в Олександра Миколайовича від простатиту. До цього лікарі наполегливо штовхали до операції. Тут зустрів нетривіальний підхід і якісь нові методики. Пояснити не можу, бо не спец. Але результат дуже навіть позитивний. Так, ця хвороба в моєму віці не виліковується, але її цілком можна загальмувати, не доводити до операції, що і вийшло, завдяки старанням лікаря.
 
Bahram Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавленість в успіху лікування, увага і участь, чуйне ставлення до пацієнта і зворотний зв'язок - ось ті якості, які вигідно відрізняють Колосова Олександра Миколайовича від інших лікарів. Я звертався до інших урологів-андрологів, але допомоги не отримав. Рекомендую всім звертатися до цього фахівця, допомога гарантована.
 
Фома Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - уважний, обізнаний у своїй справі лікар, який сприймає свою роботу як челендж і працює на результат, до якого йде акуратно, враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій. Дуже радий, що знайшов такого фахівця, який вирішив мою проблему. Спостерігатимусь у нього й надалі. Усім раджу!
 
Гликерія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
З хронічним циститом мучилася жахливо, поки мені не порадили Олександра Миколайовича. Чудовий лікар, доброзичливий, акуратний, навіть після неприємних процедур виходиш із лікарні в позитивному настрої. Пояснює все максимально доступно, завжди з розумінням і увагою ставиться до особливостей пацієнта. Індивідуально підбирає метод лікування і детально розповідає про всі можливі варіанти. Лікування тривале, але якість життя вже значно покращилася. Дуже вдячна йому, обов'язково буду рекомендувати його всім знайомим.
 
Ds24 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Олександра Миколайовича, як професіонала своєї справи, націленого на результат, і вкрай уважно ставиться до здоров'я пацієнта!
 
Беатріс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити на прийом до Олександра Миколайовича, можете дати його контакти.
 
Bahram Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович працює в МКЛ №10 на Малиновського 61, його контактний номер телефону - 0967424737.  Звертайтеся впевнений він вам допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса вартість (Уролог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: