Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Ленселище (Гінеколог Одеса Ленселище)
Гінеколог Одеса Ленселище
Ярослава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Ленселище


Підкажіть до якого гінеколога краще звернутися із синдромом полікістозу яєчників. Півроку лікувалася у дільничного лікаря в ЖК - результату немає.
 
Marichka8 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто зверталася до Лихачової Лариси Євгенівни за лікуванням.  Дуже компетентна, уважна до найдрібніших деталей, здатна дивитися на проблему під різними кутами й аналізувати, чуйна, доброзичлива. Лікарка - продовжує жіночий вік, час можливостей і бажань. Рекомендую!
 
Хеонія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіткнулася з не дуже приємною проблемою - затримка циклу на 14 днів! Прийшла до Міщенко Ольги Опанасівни і не прогадала! Дуже докладно розповіла, призначила ліки, і, о диво, цикл нормалізувався відразу ж! Піду повторно!
 
GalinaNik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Ситуація в мене була плачевною. Але для такого лікаря немає такої проблеми, яка не лікувалася б! А якщо в когось такі болячки є, то вони просто не були в Лариси Євгенівни! Лікар з великої літери і дуже-дуже хороша людина. Кваліфікація, професіоналізм, досвід, призначення лікування - все на 100%! Далі - тільки до Лариси Євгенівни!
 
Еда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна дуже грамотний і кваліфікований фахівець. Все завжди доступно пояснює, відповість на всі запитання.  Була у Чабаненка І. Г. в On Clinic, у Журавльової В. А. в Медіні, у Швець В. Н. у Віртусі, тільки Лариса Євгенівна змогла мені допомогти, тепер постійно у неї спостерігаюся, як людина вона просто чудова! Усім раджу! Побільше б таких лікарів! Напевно, вона дуже любить свою роботу і це відразу відчувається!
 
Svetochkkka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - природжений лікар. Вона професіонал своєї справи. Проста, добра, душевна, після неї до іншого лікаря не підеш. Такі лікарі зараз рідкість.
 
Георгіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - лікар за покликанням! Одразу визначив причину моїх довгих мук, призначив лікування. Мене лікували Ключникова Н.Г., Чабоненко І.В. і за 3 роки не призначили адекватного лікування. Лікарів такого рівня на руках носити треба.
 
Клавдія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна допомогла мені тоді, коли ніхто допомогти не міг. Приїхала до неї з Подольська. Практично рік мучилася, ходила від лікаря до лікаря, у підсумку мою хворобу запустили. Тільки ця лікарка змогла мені допомогти. Я дуже вдячна їй за професіоналізм, побільше б таких лікарів.
 
Lyona56 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці приймає Лариса Євгенівна і де вона знаходиться і як записатися?
 
GalinaNik Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60.  Записатися можна через адміністратора клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Фотина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу потрапити до Ольги Опанасівни, як це можна зробити?
 
Svetochkkka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум, вона там приймає.
 
Ярана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Ольгу Опанасівну можу сказати тільки добрі слова. Дуже поважаю її за професійний підхід до лікування і за уважне, чуйне ставлення до хворих. Приємно було мати справу з таким доброзичливим лікарем, який не боїться нести відповідальність за своїх пацієнтів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Ленселище (Гінеколог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: