Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки (Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки)
Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки
Sashhha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки


Хочу поцікавитися, хто лікувався в уролога Колосова Олександра Миколайовича, які результати вашого лікування? Сподобався вам лікар? Чи варто звертатися?
 
Nickolas00 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олександра Миколайовича суперспеціаліст, до якого я ходжу багато років, дуже комфортний, грамотний, доброзичливий. Рекомендую як професіонала і хорошу людину!
 
Амірам0276 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Sashhha, я спостерігаюся в нього другий рік. І хочу сказати, дуже вдячний йому, нічого зайвого не призначить, все по справі, лікування допомагає.
 
Нільс Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Sashhha, Олександр Миколайович мене вилікував, хоча ситуація була досить важка і запущена.  Можу сміливо його рекомендувати!
 
Barchop Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити Олександра Миколайовича всім, хто ще сумнівається у виборі лікаря. Він обов'язково допоможе.  Проведене лікування дало позитивний результат. Вартість лікування не така висока порівняно з іншими медичними установами і вона того варта!
 
BeckyJ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене діагноз - хронічний простатит, на той момент ще й з гострим циститом. Олександр Миколайович провів ретельне обстеження, аналізи, і тільки потім призначив курс лікування, який містив у собі не тільки прийом різних препаратів, а й фізіопроцедури, ін'єкції. Після проведеного лікування, динаміка стану, аналізів показала хороший результат. Я теж можу рекомендувати цього лікаря!
 
Азарій Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов - найкращий з урологів, у яких я був, грамотний, досвідчений, чуйний, усе дохідливо пояснює, пігулками сильно не калічить, намагається лікувати процедурами і натуральними препаратами. Ціни - так, не низькі, але сервіс на висоті. Велика частина урологів у нашому місті просто неуки, а Олександр Миколайович знає, як правильно лікувати! Рекомендую саме потрапити до нього!
 
Fairytail5 Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймає Олександр Миколайович?
 
Nickolas00 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
У МКЛ №10 на Малиновського 61.
 
Fairytail5 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете дати його номер телефону?
 
Амірам0276 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий номер Олексія Сергійовича - 0967424737.
 
Sashhha Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за рекомендації, дуже знадобилися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки (Колосов Олександр Миколайович МКЛ №10 Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: