Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороші ЛОРи Одеси (Хороші ЛОРи Одеси)
Хороші ЛОРи Одеси
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ЛОРи Одеси


Всіх вітаю, цікавить мене відмінний ЛОР. Порадьте мій діагноз риносинусит? Треба контакти розуміючого лікаря використовуючи свого досвіду або відгуків знайомих.
 
Barbara0 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю лікаря, який точно найкращий у цій сфері і до нього можна записуватися без остраху за своє здоров'я.
 
Mountain8 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Володієте інформацією, що цікавить, залиште її про цього професіонала.
 
Бетті Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Це професіонал в оториноларингології Гурська Тамара Валеріївна.
 
Іванка66 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатом у Гурської Тамари, а могло закінчитися плачевно все. Професіонал своєї справи!
 
Ніна22 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Тамарі Гурській за допомогу в лікуванні гнійної ангіни, за розтин гнійника і подальше ефективне лікування. Уважний, грамотний лікар. Дуже її рекомендую!
 
Юllia Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна лікарці Гурській за те, що мої діти після видалення аденоїдів забули про болі в голові, не хропуть ночами. Коли в мене виникла проблема з вухами, я, доросла людина, пішла до неї. Була впевнена в тому, що тільки ця людина і лікар з великої літери "Д" мені допоможе.
 
Власта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Після поневірянь по лікарях і клініках у пошуку нормального ЛОРа, наша зустріч із Тамарою Валеріївною була випадковою і несподівано продуктивною. Дуже уважний лікар, професіонал своєї справи. Провела ефективне лікування і оперативність на прийомі!
 
поліна35 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Спеціаліст з великої літери! З першого прийому, огляду правильного, професійно підібрано лікування. Те, що ми раніше лікували по три тижні, минуло за чотири дні.  Тепер тільки до Тамари Валеріївни, раджу і вам усім, хто читає цей відгук!
 
Жюлі Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, конкретну інформацію щодо цього лікаря, де і як до нього записатися?
 
Евіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна, працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефон клініки 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Інеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - це не просто лікар, це справжній лікар, якому дорогі його пацієнти. Її турботливий підхід відразу викликає прихильність до себе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороші ЛОРи Одеси (Хороші ЛОРи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: