Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог гінеколог Одеса (Репродуктолог гінеколог Одеса)
Репродуктолог гінеколог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Репродуктолог гінеколог Одеса


Моя повага всім! Хотілося б знати, які репродуктологи в нашому мегаполісі грамотні? Хотілося б дізнатися вашу думку про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але я не знайшла досвідченого фахівця. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які лікарі по-справжньому найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищеназваним учасником, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків незрівнянні в цій спеціалізації, і я можу їх порадити, це - репродуктологи-гінекологи вищої спеціалізації Міщенко Ольга Опанасівна та Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, лікувалася у доктора Міщенко. Можу відзначити за неї, як за найкращого лікаря в цій спеціалізації. Мій діагноз міг закінчиться на операційному столі, але за допомогою доктора Міщенко все обійшлося. Я хочу її рекомендувати.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Доктор Міщенко - це унікальний лікар! Я в ній упевнена! Мабуть, на даний момент, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найосновніші причини рекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну - це досвід, постійний потяг підвищувати вміння, отже, володіння сучасними навичками, а також повне й вичерпне оповіщення пацієнта.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найкраща лікарка Лариса Лихачова, вона зробила неможливе - допомогла мені народити здорову дитину. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала відмінного гінеколога-репродуктолога. І ось мені посміхнулася удача! Порекомендували Лихачову Ларису - це найпрофесійніший лікар у моєму житті. Вона єдина у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені мені завагітніти!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні панове, звернули на себе увагу ці фахівці, можете дати дані про цих лікарів?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам інформацію - Лариса Євгенівна Лихачова веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - Міщенко Ольга веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді сказали, що Міщенко і Лихачова - найграмотніші лікарі в місті, знаю на власному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог гінеколог Одеса (Репродуктолог гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: