Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса вартість (Мануальний терапевт Одеса вартість)
Мануальний терапевт Одеса вартість
Vladlen Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса вартість


Підкажіть будь ласка хорошого, перевіреного мануального терапевта. Може хтось був сам або близькі рідні були і ви пам'ятаєте. Не такий, щоб конвеєром пропускав, а який би розумів, що робить, особливо в разі нестабільності хребців і постійного їх зміщення.
 
Isla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Владислава Забранського! Дуже досвідчений фахівець, багато всього вміє в різних галузях. За кілька місяців поставив мене на ноги, коли офіційна медицина залишила мене доживати зі своїми протрузіями дисків шиї і чекати інсульту.
 
Білоусова Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Володимировича з дикими болями в хребті, виявилося, у мене остеохондроз. Захворювання малоприємне, але якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, полегшити стан можна. Вдячна йому за проявлений професіоналізм.
 
Рената4520 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович допоміг і взявся за мій важкий випадок. Він зробив колосальну роботу і впорався із завданням, яке ігнорували багато хто. Місцеві лікарі просто розводили руками. Найкращі рекомендації цьому лікарю!
 
Daria19 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Болі в грудному відділі хребта не давали мені нормально жити. Мене просто пригнічував свій стан і нічого не хотілося. Владиславу Володимировичу вдалося поставити мене на ноги, за що я йому дуже вдячний.
 
LucyК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Владислава Володимировича порадили знайомі, сказали, що лікар від Бога. Дійсно, фахівець хороший. Чітко все розповідає, кожна дія впевнена. Він знає толк у своїй роботі.
 
Mariana1989 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно страждаю на остеохондроз. Люди, які зіткнулися з цим захворюванням, знають, наскільки все складно протікає. Я вирішила звернутися по допомогу до професіонала. Владислав Володимирович полегшив мій стан, тепер я знову займаюся звичними для себе справами.
 
CharlieК Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Людей зрозуміти можна, жити з остеохондрозом не так просто. Завдяки чуйності та професіоналізму Владислава Володимировича, багато пацієнтів стали на ноги.
 
YTR Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Під наглядом Владислава Забранського пройшов курс лікування остеохондрозу. Зараз моє здоров'я значно покращилося. Рекомендую цього лікаря.
 
Dylan20 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій знайомий із міжхребцевою грижею лікувався в цього лікаря. Каже, що не даремно витратив свій час і гроші, і найголовніше - вдалося вилікуватися без операції.
 
Воронін Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Владислава Володимировича і залишилася дуже задоволена лікарем. Усе якісно, впевнено й ефективно. Рекомендую.
 
Mason Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна проконсультуватися з Владиславом Володимировичем.
 
CharlieК Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
На консультацію потрібно записуватися заздалегідь за телефонами - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса вартість (Мануальний терапевт Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: