Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Малиновський район (Фітотерапевт Одеса Малиновський район)
Фітотерапевт Одеса Малиновський район
IvyZoe Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Малиновський район
 


Здрастуйте! Може хтось порекомендувати досвідченого фітотерапевта, який допомагає при гастриті? Я був у кількох сімейних лікарів результату нуль, хочу спробувати фітотерапію, чула, що вона дає хороші результати.
 
Dylan20 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
IvyZoe, моє лікування у фітотерапевта було, на жаль, сумне, він не врахував мої алергії та призначив трави, які викликали у мене серйозні алергічні реакції.
 
Mason Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапія виявилася марною для мене. Шкода, що я витратив час і гроші на цей метод лікування.
 
AnNna Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм досвідом спілкування з фітотерапевтом Світланою Володимирівною Горєвою. Її натуральні методи допомогли мені впоратися з мігренню, на яку я страждаю вже багато років.
 
torri Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Світлани Володимирівни з проблемами суглобів. Її рецепти трав і компреси справді допомогли поліпшити мою рухливість.
 
Olesya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вразило, наскільки уважно і ретельно вона підійшла до мого випадку. Вона дала мені персональні рекомендації для поліпшення імунітету, і я відчула різницю.
 
крейзі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до неї з проблемами шлунка та травлення. Світлана Володимирівна розробила для мене дієту і призначила натуральні трав'яні засоби, які допомогли усунути дискомфорт.
 
Alyonka15 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вразило, як вона пояснила мені принципи фітотерапії та які трави підходять для мого випадку. Я відчував, що вона справді розуміється на своїй справі.
 
Cristal1980 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була алергія на безліч продуктів, і Світлана Володимирівна розробила індивідуальну програму, яка допомогла мені уникати алергічних реакцій.
 
Алюся Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Її підхід до лікування справді унікальний. Вона не просто виписує рецепти, вона допомагає змінити спосіб життя на краще.
 
Алла758 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої результати лікування у Світлани Володимирівни перевершили мої очікування. Я почуваюся здоровішою і щасливішою, і я абсолютно рекомендую її всім!
 
Astrid Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавлюся альтернативною медициною і хотів би записатися на фітотерапевтичну консультацію у Горєвої С.В. Як це зробити?
 
torri Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна надає консультації тільки онлайн, її номер телефону - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Малиновський район (Фітотерапевт Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: