Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Лікар флеболог Одеса (Лікар флеболог Одеса)
Лікар флеболог Одеса
Marichka8 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар флеболог Одеса


Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого лікаря-флеболога. Останнім часом дуже стали боліти вени на ногах, до вечора біль стає сильнішим. І ще, хто-небудь робив операцію з видалення вен, у кого? Які відгуки?
 
Fanyaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
З моменту операції у флеболога Чайки Михайла Олександровича минуло півроку. Мої ноги мають вигляд і почуваються чудово. Тепер уже зрозуміло, що результат не тимчасовий і рецидивів можна не побоюватися... Причому хотілося б особливо підкреслити, що мій випадок - не виняток. Після мене вже двоє моїх знайомих оперувалися в цього прекрасного лікаря. І обидві дуже добре відгукуються про нього і про результати його роботи. Можу сміливо його вам рекомендувати.
 
Руслана1980 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович не випадкова людина в професії, а справжній лікар із золотим серцем і руками. До моєї проблеми, дріб'язкової порівняно з іншими його пацієнтами, більше косметичної, поставився з увагою і розумінням, детально розписав лікування. Зараз ще роблю уколи, але результат уже помітний. Зірочки на ногах стали ледь помітними. Іноді мені навіть починає здаватися, що бачу їх тільки я, і то лише тому, що знаю, де вони мають бути. Обов'язково звертайтеся до цього лікаря!
 
1Betty6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
На ногах стали з'являтися судинні сітки, мені не подобався зовнішній вигляд ніг. Звернулася до лікаря Залевського за рекомендаціями подруг. Після консультації та УЗД усе пояснив, розповів, як можна прибрати сітку. Зробила в нього склеротерапію. Не боляче, синців майже не було, панчіх носила всього 5 днів. Сітки на ногах зникли.
 
28Tatyana Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
На операцію з усунення варикозу я не наважувалася дуже багато років, оскільки раніше це були зовсім інші методи. Різати ноги я не хотіла. Десь рік тому я почула, що є такий лікар-флеболог Дмитро Михайлович Залевський. Що він - лікар від Бога.  Цього року я зважилася на лазерну операцію. Операція пройшла на вищому рівні, лікар усе зробив ювелірно. Усім тим, хто ще думає - не роздумуйте довго. Здоров'я ніг, судин - дуже важливе в наш час. Рекомендую всім тим, хто страждає на варикозну хворобу ніг.
 
5Мила5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене варикоз виліз під час вагітності. Два роки тому я прооперувала у Чайки М.А. праву ногу. Перед операцією було звичайно страшно. Спасибі лікарю - всі страхи відлетіли вже після операції. Найголовніше, лазерна операція - це не боляче. Сама операція - це приблизно година часу займає. І коли я нещодавно зрозуміла, що треба робити і ліву ногу, природно пішла знову до нього. Тому що вже можу судити не просто як він відмінно робить і діагностику проблемних місць, і саму операцію лазером, але і як потім добре тримається результат. Зараз, коли зробила операцію на другу ногу, можу знову, як раніше, носити короткі спідниці, тому що ніжки знову гарні.
 
55Charlie Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене варикоз був ще до пологів, під час вагітності стало ще гірше, шкодувала, що не прийшла раніше. Робила лазерну операцію в Залевського Дмитра Михайловича на початку липня, хвилювалася, звісно, але можу точно сказати, що не боляче, окрім невеликих уколів, і після операції не болить, одразу пішла гуляти. Були тільки синці невеликі, зараз уже вони минули. Можу тепер носити спідниці, варикоз не видно, ногам стало набагато легше.
 
Ростислава Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контакти лікаря Залевського і де він приймає?
 
28Tatyana Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон для зв'язку - 0971039911
 
7Popova6 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам не важко, дайте контакти доктора Чайки?
 
Руслана1980 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович приймає в лікарні №10 на Малиновського 61а, його контактний телефон - 0976447223
 
Marichka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, всім спасибі. Буду оперуватися у Чайки М.А. вже пройшла всі аналізи.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Лікар флеболог Одеса (Лікар флеболог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: