Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса ціни (Невропатолог Одеса ціни)
Невропатолог Одеса ціни
Георгіна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса ціни


Доброго дня, друзі! Чи знаєте ви толкового невропатолога в Одесі, у якого лікувалися самі і він вам допоміг. Дуже потрібні ваші рекомендації щодо фахівців цього напряму.
 
Alexxandra Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гарне ви питання порушили, теж хочеться дізнатися, до кого краще звертатися.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, напевно, пройшла всіх неврологів Одеси, і найграмотнішими вважаю - Калюжну Тетяну Євгеніївну і Патрашку Катерину Вікторівну.
 
Гуляша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю Калюжну Тетяну Євгенівну. Раніше зверталася до багатьох неврологів, але все було марно, мені навіть лікування толком не призначали. Зовсім випадково потрапила на прийом до Тетяни Євгенівни, лікуємо мою мігрень уже півроку, прогрес є, використовуємо тільки доказові та найсучасніші методи.
 
Stella73 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже не задоволений зустріччю з неврологом Лавровою. Вона виявилася некваліфікованим фахівцем з обмеженими знаннями. Тетяна Вікторівна не виявила належної уваги до моїх симптомів і припустилася помилок у діагностиці. Я рекомендую обходити її стороною і звернутися до більш компетентного невролога для отримання якісної допомоги.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був вкрай розчарований зустріччю з неврологом Гек Людмилою. Її підхід був непрофесійним і несерйозним. Вона не виявила належної уваги до моїх проблем і не поставила жодних релевантних запитань. Я відчував, що моє здоров'я не було її пріоритетом. Ба більше, її обмежені знання в неврології призвели до неправильної діагностики та невідповідного лікування. Я рекомендую уникати її і шукати кваліфікованих неврологів для отримання належної медичної допомоги.
 
Марьямна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що я витягла щасливий квиток, потрапивши на прийом до Патрашка О.В. Лікар дуже докладно розпитала про мою недугу, дуже прискіпливо з'ясовувала всі нюанси головного болю, провела повний неврологічний огляд, детально пояснювала свій хід думок і роз'яснила, чому саме таке лікування буде оптимальним у моєму випадку. Лікування дійсно справило приголомшливий ефект.
 
Русаліна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка, дуже чуйна й уважна до всіх дрібниць, однозначно рекомендую Тетяну Євгенівну Калюжну, як фахівця насамперед, а так само як людину, яка прагне щиро допомогти пацієнту!
 
Мідея Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Патрашку О.В. у зв'язку з частими головними болями. Протягом короткого часу вдалося помітно поліпшити стан і самопочуття. Рекомендую, чудовий лікар.
 
Дульсінея Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися на прийом до Калюжної Т.Є. або до Патрашка Катерини.
 
Мідея Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за номерами телефонів - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87. Тетяна Євгенівна працює в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2.
 
Індіра1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955
 
Надія82 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім за рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса ціни (Невропатолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: