Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Академіка Воробйова Одеса (Флебологи на Академіка Воробйова Одеса)
Флебологи на Академіка Воробйова Одеса
Barbara0 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Академіка Воробйова Одеса


Дівчата, хто консультувався у флебологів, підкажіть до кого краще звернутися?
 
Алія1994 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг прибрати вени на ногах після пологів талановитий флеболог Чайка М.А., його можу сміливо рекомендувати!
 
Павлина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звернутися до Залевського Дмитра, дуже задоволена лікуванням у нього. Відмінний лікар. Відчувається, що він фахівець своєї справи. Позбавив мене варикозних вузлів на нозі. Під час операції та оглядів завжди уважний і ввічливий. У таких лікарів як він лікуватися не страшно!
 
Павла789 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Варикоз на правій нозі, дискомфорт, судоми, болі в нічний час. Звернулася до Чайки Михайла Олександровича, який дуже уважно вислухав, провів огляд, а потім провів операцію лазером. Результат приголомшливий! Болі зникли, візуально все має гарний вигляд, жодних рубців і гематом.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, фахівець у своїй справі! Звернулася до Дмитра Михайловича зі своєю проблемою - варикозне розширення вен, у дуже занедбаному вигляді. Він дуже привернув до себе: доброзичливий, привітний, все розповів, пояснив. Провів операцію успішно.
 
Нінел Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з варикозним розширенням вен, больові відчуття. Була проведена операція, максимально комфортно, без больових відчуттів.  Михайло Олександрович Чайка провів операцію на високому професійному рівні. Реабілітація пройшла успішно
 
Sashhha Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років мучив варикоз нижніх кінцівок, за порадою колег звернулася до Дмитра Михайловича, спочатку прийшла на консультацію. Отримала всі відповіді на свої запитання. Запланували дату маніпуляції. У призначений день усе пройшло на найвищому рівні.
 
Anni1 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка провів екстрену операцію мамі з видалення тромбу. Професіонал своєї справи! Рекомендую!
 
Allright Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - лікар, який знає, що робити з вашою проблемою. Молодий, професійний, уважний, з почуттям гумору. Зроблена операція моєї ноги була на найвищому рівні.
 
Картер Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні відвідувачі сайту! Якщо у вас залишилися дані Дмитра Михайловича Залевського, дайте будь ласка
 
Sashhha Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - флеболог Залевський лікує у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Кирюха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте! Мені потрібно проконсультуватися з Михайлом Чайкою, залиште його дані.
 
Нінел Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - флеболог Чайка працює в Малиновській лікарні, контактний телефон 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Академіка Воробйова Одеса (Флебологи на Академіка Воробйова Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: