Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Слобідка (Психолог Одеса Слобідка)
Психолог Одеса Слобідка
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса Слобідка


Добрий вечір, підкажіть, хорошого психолога або нейропсихолога, після сильного стресу з'явилися нав'язливі рухи. Може хто стикався з цим і знаєте до кого звернутися. Заздалегідь вдячна.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса не вийшло знайти грамотного психолога. При варіанті на форумі підкажуть з радістю звернуся
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я з попередньою громадянкою вступити в полеміку, бачила тямущих лікарів - Гончарову Тетяну і Козлова Яна, які точно найкращі в такій професії і до них раджу записуватися без остраху за своє здоров'я.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - видатний психолог і професіонал своєї справи. Досвід роботи з ним справив на мене глибоке враження, і я радий поділитися своїм позитивним відгуком про нього.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Тетяні Сергіївні я зміг з іншого боку поглянути на свою проблему, зрозумів, чому в мене виникла проблема і яким чином я можу її вирішити. З'явилася мотивація до реальних дій.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Перше, що варто відзначити, це її професійний підхід і глибоке розуміння людської психології. Тетяна Сергіївна володіє величезним багажем знань і досвіду, які вона вміло застосовує у своїй роботі. Вона демонструє неперевершену майстерність в аналізі та розумінні складних емоційних і психологічних станів.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Важливий аспект - це здатність Яна Леонідовича створити довірчу атмосферу та підтримувати емпатичний зв'язок із клієнтами. Він справді слухає, виявляє глибокий інтерес до проблем і турбот людей, які звертаються до нього. Він уміє стати надійною опорою у важкі моменти, підтримує та надихає на особистісний ріст.
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Фактор, який робить Яна Леонідовича таким чудовим психологом, це його здатність пропонувати конкретні та ефективні рішення. Він допомагає людям усвідомити та подолати свої емоційні та психологічні перепони, надаючи їм інструменти та стратегії, що допомагають досягти бажаних змін та зростання.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Залиште дані про місце прийому і телефон?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Гончарова Т.С. і Ян Козлов - найграмотніші аси психології в Одесі, знаю з індивідуального досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за коментарі, до найкращих спеців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Слобідка (Психолог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: