Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеса (Найкращий невропатолог Одеса)
Найкращий невропатолог Одеса
Іванка66 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невропатолог Одеса
 


Здрастуйте! Чи не могли б ви поділитися вашими рекомендаціями щодо неврологів в Одесі? Які фахівці здатні якісно надати допомогу?
 
Болеслава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно змиритися з тим, що навіть у такому інформаційному столітті пошук надійного невролога залишається такою проблемою. Перепробувала безліч варіантів, але поки що не зустріла лікаря, якому можна довірити своє здоров'я.
 
Білояр Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожен візит до нового невролога нагадує про те, як важливо мати справу зі справжнім професіоналом. Поки що всі мої пошуки не увінчалися успіхом, і це починає впливати на мій загальний стан. Не хочеться стикатися з поверхневими лікарями.
 
Леоніла Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох невдалих спроб знайти невролога, що спеціалізується на проблемах спини, нарешті, потрапила до Патрашки Катерини Вікторівни. Її глибоке розуміння і досвід дозволили їй правильно поставити діагноз і призначити ефективне лікування.
 
Бертіна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго мучилася з болями в спині, і жоден лікар не міг допомогти. Однак прийом у доктора Патрашки Катерини Вікторівни став справжнім полегшенням. Її точний діагноз і комплексне лікування привели до неймовірного результату.
 
Kukuruzam Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалих спроб знайти невролога, нарешті, знайшов лікаря Калюжну Тетяну Євгенівну. Її здатність точно визначити причину і призначити ефективне лікування викликає тільки повагу.
 
Marichka8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго страждала від головного болю, і мої надії починали згасати. Але прийом у лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни виявився справжнім порятунком. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів роблять її по-справжньому унікальним фахівцем.
 
Zubkov Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Патрашка Катерина Вікторівна - невролог вищої категорії. Завдяки її професійному підходу та увазі до деталей, мої проблеми зі спиною і головними болями поступово почали зникати.
 
Марьямна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірно вдячна лікарці Калюжній Тетяні Євгенівні за її допомогу з проблемами головного болю і запаморочення. Її професіоналізм і турбота про пацієнтів створили сприятливу атмосферу під час лікування.
 
Капека Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом до лікаря Патрашки Катерини Вікторівни?
 
Zubkov Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Патрашку Є.В. приймає в поліклініці на Болгарській, особистий телефон - 0934815955.
 
Грін Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна домовитися про зустріч із лікаркою Калюжною Тетяною Євгенівною для обговорення моїх проблем?
 
Марьямна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і домовляйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеса (Найкращий невропатолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: