Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантологи стоматологи Одеса відгуки (Імплантологи стоматологи Одеса відгуки)
Імплантологи стоматологи Одеса відгуки
Джуді Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантологи стоматологи Одеса відгуки
 


Форумчани! Я шукаю хорошого стоматолога і хотів би почути ваші рекомендації. Якщо у вас є позитивний досвід звернення до певного стоматолога, будь ласка, поділіться ним. Я шукаю професіонала, який має хорошу репутацію, ставиться до пацієнтів дбайливо і проводить якісне лікування.
 
Бетті Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був жахливий досвід із лікарем Аль-Мохамад Ареф Ахмад! Він не тільки виконав роботу неякісно, а й виявив повну байдужість до моїх проблем. Мені довелося витрачати додаткові гроші і час на виправлення його помилок.
 
Роза456 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
А я дуже розчарований роботою Гончарука Сергія Володимировича. Він показав низьку кваліфікацію і непрофесіоналізм під час мого візиту. Результат його роботи виявився поганим, і мені довелося шукати допомогу в іншого стоматолога.
 
анжеліна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота Гончарука С.В. залишає бажати кращого. Я відвідав його з надією на професійну допомогу, але натомість отримав тільки розчарування. На щастя, інший стоматолог - Дизик Євген Анатолійович, зміг виправити проблеми.
 
Октавія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович - справжній фахівець своєї справи. Я був вражений його знаннями та навичками. Він не тільки виправив помилки, зроблені іншим стоматологом, а й зробив мою посмішку ще кращою, ніж я очікував.
 
Yasya Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте кваліфікованого і надійного стоматолога, зверніться до Дизика Є.О. Він уважно вислухав мої проблеми, запропонував відповідні рішення і професійно виконав свою роботу. Я повністю задоволений результатом і рекомендую його!
 
Самуїл Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я змушений був звернутися за рекомендацією до Дизика Є.А., щоб виправити те, що мені неправильно зробили в клініці Кіадент. І я дуже задоволений своїм рішенням. Євген Анатолійович професійно та якісно виконав свою роботу. Він має глибокі знання та досвід у галузі стоматології та чудово знає, як вирішити навіть складні проблеми.
 
Ребекка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала стоматолога-імплантолога Дизика Є.О. і повністю задоволена результатом. Процедура була практично безболісною, а імпланти сіли ідеально. Рекомендую!
 
Клава44 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідав кілька стоматологів-імплантологів, але Євген Анатолійович Дизик виявився найпрофесійнішим і найдоброзичливішим із них. Він ретельно пояснив мені процес імплантації та підібрав найкраще рішення для моєї ситуації. Результат був вражаючим!
 
Іззі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід з іншими стоматологами-імплантологами, можу сказати, що Дизик Є.О. є найкращим у своїй галузі. Він працює з високотехнологічним обладнанням та уважно слідкує за новітніми тенденціями в імплантології.
 
Аризона Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися до Євгена Анатолійовича?
 
анжеліна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний номер телефону - 0677003055.
 
Nickolas00 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Був приємно здивований роботою Дізіка Є.О. Його уважність до деталей і майстерність в імплантації зробили мою посмішку найкращою з усіх.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантологи стоматологи Одеса відгуки (Імплантологи стоматологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: