Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Сергій Володимирович Павлов відгуки (Сергій Володимирович Павлов відгуки)
Сергій Володимирович Павлов відгуки
Огнеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов відгуки


Здраствуйте! Зацікавив кардіолог-аритмолог Павлов Сергій Володимирович із клініки "Лікаріум". Яку інформацію про нього можете надати? Чи допоміг він вам? Які рекомендації можете залишити про цього лікаря?
 
BeckyJ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Сергія Володимировича з приводу порушення серцевого ритму, задишки та періодичного болю в ділянці серця.  Дуже хороший, уважний, грамотний лікар.  Допоміг усунути мою проблему.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося ставлення та індивідуальний підхід. Лікар уважний, дав консультацію не тільки щодо серця, а й порадив хороший препарат заліза. Повністю розповів про основні моменти щодо здоров'я, оглянув, але, найголовніше, запевнив мене в тому, що діагнози не критичні. Рекомендую!
 
Майя1976 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Сергія Володимировича з тахікардією, яка мучила мене з дитинства. Багато лікарів поміняла до нього, тільки користі від їх призначення нуль. Павлов С.В. зміг підібрати правильне лікування і тепер, слава богу, все в нормі. Сергій Володимирович - лікар уважний, слухає і відповідає на всі запитання. Однозначно, рекомендую цього фахівця!
 
Валентина45 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Таких лікарів, як Сергій Володимирович, залишається все менше і менше. Йому не треба багато говорити, він все бачить і все знає. Однозначно, якщо кому потрібен справжній лікар кардіолог, рекомендую.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до Сергія Володимировича за порадою свого друга, який також консультувався у цього лікаря. Сергій Володимирович дуже уважний, добрий і ввічливий. Він грамотний фахівець у своїй галузі.
 
Пончик Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вперше звертаюся до Сергія Володимировича. Хочеться відзначити його доброзичливість у ставленні до пацієнтів і уважність під час вивчення аналізів, обстеження та призначення лікування. Побільше б таких чуйних і чуйних лікарів.
 
Анюта Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до кардіолога з ускладненнями після ковіду. Сергій Володимирович провів ретельне опитування, огляд і дав рекомендації щодо подальшого обстеження. Вразило те, наскільки вона зацікавлена в пацієнті, очевидно, що в лікаря є бажання допомогти! Тішить, що фахівець настільки горить своєю справою і занурюється в проблеми пацієнта.
 
Мстислава Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
У Сергія Володимировича спостерігаюся вже кілька років. Більш чуйного й уважного лікаря ще не зустрічала. Ретельно обстежує, добирається до причини захворювання, а не лікує симптом. Завдяки йому, мені вдалося впоратися з аритмією, яка мучила мене довгі роки.
 
Ветта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Після стентування лікувалася у Сергія Володимировича. Лікар говорить мало, але по справі. Грамотний фахівець. Людина на своєму місці. Рекомендую!
 
Неллі75 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна звернутися до Сергія Володимировича Павлова?
 
Анюта Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 і записуйтеся до Сергія Володимировича, клініка розташована на Генуезькій 1/2.
 
Хриса Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов - прекрасний фахівець і просто чудова людина! Уважна, чуйна, лікар, який завжди допоможе, заспокоїть і відповість на всі запитання. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Сергій Володимирович Павлов відгуки (Сергій Володимирович Павлов відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: