Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Приморській район (ЛОР Одеса Приморській район)
ЛОР Одеса Приморській район
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса Приморській район


Привіт форумчани, цікавить грамотний ЛОР-лікар. Порадьте при діагнозі фарингіт? Потрібні контакти хорошого лікаря виходячи з Вашого особистого досвіду.
 
Barbara0 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю лікарів, які на 100 відсотків знаються на даній професії і до кого можна приходити на прийом без ризиків за своє самопочуття.
 
Mountain8 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Володієте цікавою інформацією, поділіться нею про цього фахівця.
 
Бетті Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, що Гурська Т.В. - найдостойніший ЛОР Одеси.
 
Іванка66 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська дуже хороший лікар. Ми зверталися до неї за рекомендацією родичів і залишилися дуже задоволені. Брат проходив у неї лікування і ось ми сходили. Лікар все пояснила і призначила відповідне лікування. Дала низку рекомендацій. Одним словом - ми задоволені.
 
Ніна22 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська надала мені кваліфіковану підтримку, якої я не бачила протягом довгих місяців ходіння по інших ЛОРах. Перебуваю ще в процесі лікування, але почуваюся чудово! Я дуже рада, що порадили саме її!
 
Юllia Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тактовний, уважний, а головне - грамотний фахівець. Не вперше звертаюся до Тамари Гурської по допомогу, завжди доступна для швидкого розв'язання проблем, що виникають під час лікування, а також подальшого відновлення.
 
Власта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець! Консультує грамотно. Огляд веде чітко, без зайвих розмов.
 
поліна35 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена. Відмінний лікар! Усім раджу, купа знайомих рекомендувала. Приїхали, все обговорили, описали ситуацію, хворіють багато хто зараз, випадок непростий. Тамара Валеріївна уважно вислухала, все пояснила про проблему, як це лікувати, який результат буде. Оскільки проблема поширена, призначила курсове лікування. Допомогло мені.
 
Жюлі Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей ЛОР, залиште номери телефонів?
 
Евіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала ЛОРа Гурську і залишаю номер телефону клініки, де вона працює - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Інеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Після мого невдалого досвіду з іншими ЛОРами, я був дуже обережний при виборі лікаря. Але Тамара Валеріївна повернула мені віру в якісну медичну допомогу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Приморській район (ЛОР Одеса Приморській район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: