Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактик Одеса (Хіропрактик Одеса)
Хіропрактик Одеса
mal_kat Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіропрактик Одеса


Порекомендуйте, будь ласка, хорошого хіропрактика в Одесі. Друзі, знаючи мої проблеми зі здоров'ям, які приїхали зі США, порекомендували звернутися до хорошого хіропрактика (вони в них лікують проблеми з хребтом і зі здоров'ям загалом).

Потрібен хороший фахівець із хіропрактики, який приймає в Одесі, оскільки в мене великі проблеми зі здоров'ям і хребтом.

Прошу рекомендувати хіропрактиків, які працюють у нас у місті, і залишати відгуки.
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
mal_kat, В Одесі, на жаль, хороших хіропрактиків майже немає. Хіропрактику у нас пропонують у клініці Доктора Ігнатьєва, але як додаткову "послугу" в рамках мануальної терапії. Є тільки один у місті масажист, який реально використовує повною мірою хіропрактику. Якщо Вам треба буде, то я Вам про нього розповім і напишу його телефони.
 
mal_kat Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, Галина, що відгукнулися. Знайшла в інтернеті за запитом "клініка Доктора Ігнатьєва", але там, на жаль, як Ви й казали, використовують хіропрактику як супутню методику, а не як основну. Також в інтернеті відгуки про фахівця Ігнатьєв Радіон Геннадійович, який і пропонує хіропрактику, мене теж не переконали...

Розкажіть про Вашого масажиста, який практикує хіропрактику. Чи основний це в нього метод лікування? Як приймає? Скільки коштує сеанс? Де приймає? Як люди відгукуються про його лікування?
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст, про якого я Вам говорила, не тільки масажист, а й мануальний терапевт, а також хіропрактик. Він сам медик, має медичну освіту. Раніше працював у поліклініці, тепер приймає пацієнтів у себе вдома.
Я до нього прийшла з жахливими болями в попереку + з 2 міжхребцевими грижами. Одну з гриж, 4 мм, прибрали, що я і побачила під час повторного МРТ. Подруги чоловіка він підняв, у прямому сенсі слова, з ліжка, коли той 2-і тижні не міг встати. Усі, хто до нього від мене приходили, дуже ним задоволені. Знаю, що він справді лікує людей, по собі й по знайомих...

Звуть його Владислав. Ціна одного сеансу 100 гривень. Попередньо треба записатися на прийом. Приймає за адресою Богдана Хмельницького 49. Його номери телефонів: 048 7010704, 050 9935792, 063 4877825, 067 7844314. Я його рекомендую, бо знаю, що він багатьом людям допоміг.
 
vika Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж у нього була. Владислав чудовий фахівець, напевно найкращий в Одесі. Я і мій чоловік у нього пройшли курс масажу, а також мануальної терапії. Якими він методами працює, хіропрактикою чи ні, я не знаю, але знаю, що в чоловіка прибрав болі в спині, з якими той мучився понад рік. Чоловікові ніхто не міг допомогти, а Владислав його вилікував... Теж його рекомендую. Нехай у нього руки не болять.
 
mal_kat Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Галина і Вікторія, спасибі Вам, що підказали хорошого хіропрактика. Почитала про нього відгуки та рекомендації в інтернеті. Люди його дуже рекомендують, значить він хороший фахівець і допомагає людям. Уже записалася на прийом до Владислава.
Дякую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактик Одеса (Хіропрактик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: