Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса (Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса)
Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса
Регіна Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса


У зв'язку зі сколіозом з дитинства мучать болі в хребті. Сімейний лікар порекомендував звернутися до остеопата. Багато хороших відгуків чула про Забранського В.В. Можете порекомендувати цього лікаря? Залиште відгук про нього?
 
Діора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила курс остеопатії у Владислава Забранського. Прийшла з проблемою головного та шийного болю. Лікар уважно вислухав, дав поради. Після курсу сеансів болі пішли. Почуваюся добре. Усім раджу, не їсти жменями знеболювальні пігулки, які частіше не допомагають, а йти до лікаря-професіонала.
 
Глорія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Забранський знайшов шляхи вирішення складних сімейних проблем, які здавалися нерозв'язними. Його терапевтичні підходи та індивідуальні рекомендації привели нас до глибокого розуміння і подолання наших перешкод. Ми вдячні йому за його професіоналізм, досвід і здатність допомогти нам повернути щастя в нашу сім'ю.
 
Ангел Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Забранського В.В. зі скаргами на болі в попереку, плечі та головні болі. Після першого сеансу стало відчуватися поліпшення, а після проходження курсу розпрощалася із занепокоєннями! Болі зникли, лікар дав рекомендації, як підтримувати здоров'я. Залишилася задоволена. Буду рекомендувати лікаря.
 
Аніса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей лікар - найкращий з усіх остеопатів, у яких я спостерігалася, а їх було близько 10. Якщо ви, як і я, сумніваєтеся і думаєте, до якого фахівця йти, то сміливо вибирайте Владислава Володимировича. Обіцяю, не пошкодуєте!
 
Іона Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Влад Забранський просто змінив наше життя! З його допомогою ми змогли розв'язати довгі конфлікти і навчилися ефективно спілкуватися один з одним. Він надав нам цінні інструменти, які допомогли нам зміцнити нашу сім'ю. Тепер ми щасливіші та більш гармонійні, і я вдячний психологу за його неймовірну підтримку.
 
Леоніда Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає лікар Забранський?
 
Аніса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає зараз вдома вул Б. Хмельницького 49.
 Раніше працював у лікарні № 10 і в медичному центрі Вектор Плюс.
 
Румія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийом потрібно брати діагнози лікарів?
 
Діора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає з результатами МРТ, можете взяти і висновок лікарів.
 
Мілі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна номер телефону лікаря?
 
Іона Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Кирьана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - дуже хороший фахівець своєї справи, був на прийомі кілька разів, були сильні болі в області шиї. Після сеансу процедур, болі минули і стало набагато краще!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса (Забранський Владислав Володимирович відгуки Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: