Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси (Хороші гінекологи Одеси)
Хороші гінекологи Одеси
Єва25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші гінекологи Одеси


Доброго дня, всім! Порадьте грамотного гінеколога. Давно лікуємо вторинне безпліддя і якось безрезультатно.  Може хтось лікувався і знає до кого звернутися.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одесі неможливо знайти правильного гінеколога. Якщо хтось порадить, запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова з попередньою громадянкою заперечити, зустрічала, напевно, двох фахівців: Міщенко Ольгу Опанасівну та Лихачову Ларису Євгеніївну, які 100% найграмотніші в такій професії і до них рекомендувати можна приходити на прийом без ризиків за своє здоров'ячко.
 
Андреа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна! Чудовий професіонал і справжній лікар, здатний перейнятися в складності гінекологічних моментів лікування. Не втрачайте надії і приходьте на прийом, вона допоможе!
 
Розочка Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна професіонал! Так професіоналізм і його уважне ставлення врятували мене від можливих важких методів лікування цієї хвороби в майбутньому. Результат перевершив усі очікування!
 
Зіновія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла лікування у досвідченого фахівця лікаря-гінеколога Ліхачової Л.Є.. Курс плазмоліфтингу перевершив усі мої очікування.
 
Нісса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Виявила мою проблему, з якою живу довгий час. До цього ходила до жодного гінеколога і ніхто на цю недугу, що спричиняє всі мої біди, не звертав уваги. Лікування призначено, почуваюся значно краще.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити до цих фахівців?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0634975942
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам інформацію - Ольга Опанасівна Міщенко лікує на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що гінекологи Міщенко Ольга Опанасівна і Лихачова Лариса Євгенівна - розумні фахівці в нашому місті, знаю з власного досвіду. У даній спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за рекомендації, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси (Хороші гінекологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: