Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Черемушки (Підлітковий психолог Одеса Черемушки)
Підлітковий психолог Одеса Черемушки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Черемушки


Моя повага всім! Цікаво знати, які психологи для підлітків у нас в Одесі чудові? Хотілося б дізнатися ваші погляди про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але мені не вдалося знайти хорошого лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які лікарі нині найпрофесійніші, а то я вже давненько в пошуку і мої оцінки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищеназваним учасником, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100% найкваліфікованіші в такій сфері і я можу їх радити, це - психологи найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна і Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмежно вдячний дитячому психологу Гончаровій, який допоміг моїй родині в період труднощів. Її знання, навички та емпатія створили довірчий зв'язок із моєю дитиною. Вона допомогла нам розібратися в корінні проблеми та запропонувала ефективні стратегії для її подолання. Разом ми змогли побудувати здорові звички та розвинути навички регуляції емоцій. Я рекомендую цього психолога всім батькам, які шукають допомоги для своїх дітей.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший підлітковий фахівець Марія Олегівна: у підлітка був ефективний результат після її сеансів. Звернулася до неї з проблемою не бажання вчитися. Раджу проблему вирішено!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла нам розібратися в емоційних труднощах і навчила мою дитину ефективно керувати ними. Наша дитина стала більш впевненою і щасливою завдяки її підтримці.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Фахівець розібрався з випадком. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Заняття цікаві.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні панове, викликали інтерес ці лікарі, можете залишити контакти про них?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам дані - Фендюра Марія Олегівна приймає в клініці "Лікаріум", зв'язатися з нею можете за номером телефону - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Фендюра М.О. і Гончарова Т.С. кваліфіковані фахівці в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше нема до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Черемушки (Підлітковий психолог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: