Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Одеса відгуки (Колосова Олеся Одеса відгуки)
Колосова Олеся Одеса відгуки
Леонтія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Одеса відгуки


Доброго дня милі дами! Перебуваю в пошуку грамотного гінеколога, знайома радить звернутися до Колосової О.В. Що можете сказати про цього лікаря? Яка у вас склалася думка про Олесю Василівну?
 
Георгіна Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна єдина з усіх пройдених мною гінекологів - професійно підійшла до моєї проблеми, взяла всі потрібні аналізи, виявила проблему і призначила адекватне лікування, яке нарешті позбавило від проблеми, яка мучила 3 роки.
 
бренда Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся тільки до Олесі Василівни Колосової, приємна у спілкуванні, уважна, грамотна фахівчиня, відповість на всі запитання, все ретельно розповість і пояснить. Призначення всі у справі, і, головне, допомагають.
 
неля Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався гінеколог Колосова Олеся Василівна - добра, ввічлива, уважна, акуратна, ніяких зайвих аналізів не призначає, все по справі, дуже добре пояснює. Ось що значить професіонал своєї справи!
 
Іруся10 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий фахівець своєї справи, якого я коли-небудь зустрічала. Завжди усміхнена, доброзичлива, уважна і, найголовніше, компетентна. На будь-яке запитання завжди є відповідь, є рекомендації та настанови.
 
Мурка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - просто супер-лікар, я не встигала подумати, що запитати, вона тут же давала відповідь. Супер, нарешті, я знайшла лікаря, якому можна довіритися і який налаштований лікувати людей, а не тягнути гроші.
 
Ка20 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до гінеколога Колосової, призначили найнеобхідніші обстеження і правильне лікування. Усі проблеми зникли протягом 2-х тижнів. Рекомендую!
 
рита Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Олесі Василівни через те, що трапилася велика затримка і болючі менструації. Від самого початку розташувала до себе. Усю процедуру заспокоювала і підтримувала мене. Раджу всім цього лікаря. Вона дійсно дуже хороший фахівець і людина.
 
Снігуронька Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Потрапила за рекомендацією знайомої і не пошкодувала. Вдячна Олесі Василівні за відповідальне й уважне ставлення. Надалі звертатимуся виключно до цього лікаря. Рекомендую!
 
веронія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі вперше у гінеколога Колосової і залишилася дуже задоволена. Вона все детально розпитала, оглянула, призначила лікування. Відчувається, що вона дійсно знає і любить свою професію, дуже уважне ставлення до пацієнта. Рекомендую!
 
Мері Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу проконсультуватися з Олесею Василівною, можете залишити її контактні дані.
 
неля Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Колосова приймає в МКЛ №10 на Малиновського 61, зв'язатися з нею можете за телефоном - 380966717563.
 
Леонтія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Вам за рекомендації, обов'язково відвідаю Олесю Василівну. З ваших відгуків я зрозуміла, що це грамотний лікар.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Одеса відгуки (Колосова Олеся Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: