Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеси (Хороші невропатологи Одеси)
Хороші невропатологи Одеси
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші невропатологи Одеси


Добрий день! Хто може порадити хорошого невролога, який призначить хороше обстеження і лікування призначить якісне.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса не вийшло знайти розумного лікаря. Якщо ж на сайті порадять точно звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідував некваліфікованого невролога Каркаш Н.О. і залишився дуже розчарований. Вона не тільки не виявила інтерес до моїх проблем, а й запропонувала неправильний план лікування. Не рекомендую її відвідувати, краще звернутися до більш компетентного фахівця.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід з Калюжною Тетяною, як неврологом, був прекрасним. Вона володіє широкими знаннями в області нервової системи і вміє знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Якщо вам потрібен компетентний невролог, я настійно рекомендую звернутися до неї.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна Калюжна справжній професіонал своєї справи! Мучилася жахливими головними болями, Мені лікарка дуже сподобалася, як у плані професіоналізму, так і щодо ставлення до пацієнтів. Оглянула, з усіх питань проконсультувала. Чудовий лікар, чудовий фахівець, який знає свою справу Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли лікар дійсно допомагає!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Із захопленням хочу поділитися своїм досвідом: завдяки неймовірній професійності Патрашки Катерини Вікторівни я зміг перемогти міжхребцеву грижу, позбутися головного болю і неприємних відчуттів у шиї. Вона справжній маг у світі неврології.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Патрашку О.В., вона ас своєї справи! Завжди грамотно призначає лікування, вислухає, допоможе порадою, підтримає. Побачивши мою проблему, призначила лікування. Лікування, яке було призначено, допомогло мені звільнитися від моєї проблеми через дуже короткий період часу. Грамотний невролог і чудова людина!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити до Тетяни Євгенівни і до Катерини Патрашко?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, контактні телефони клініки 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую невролога Макаренко, з якою я зіткнувся. Вона не виявила жодного інтересу до моїх симптомів і не змогла поставити правильний діагноз. Будьте обережні та шукайте надійного й досвідченого фахівця.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороші невропатологи Одеси (Хороші невропатологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: