Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог ортопед Одеса (Стоматолог ортопед Одеса)
Стоматолог ортопед Одеса
Zolotareva Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог ортопед Одеса
 


Я шукаю хорошого стоматолога в Одесі і хотів би попросити поради у вас, шановні форумчани. У мене виникли деякі проблеми із зубами, і я шукаю кваліфікованого фахівця, який може надати якісне лікування і протезування. Порекомендуйте хорошого фахівця.
 
Аліса49 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Безлепкін І.П. не професіонал у своїй галузі. Його робота була неякісною, і протез відклеївся всього за кілька днів після встановлення. Раджу уникати цього фахівця.
 
Екаttерина Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Протез, який мені зробив і встановив Аршакян О.Г., не відповідав моїм очікуванням. Він був некомфортним, і я не могла нормально їсти і розмовляти. Ніколи більше не звернуся до цього протезиста і вам не раджу.
 
tatyannaa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити і відзначити високий рівень обслуговування, наданий Євгеном Анатолійовичем Дизиком. Він детально пояснив мені всі можливі варіанти протезування, допоміг зробити вибір і виконав роботу на найвищому рівні. Я задоволений результатами і з упевненістю рекомендую його всім, хто шукає досвідченого стоматолога-протезиста.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - це справжній майстер свого ремесла. Я довгий час боявся протезування, але він допоміг мені подолати страх і зробив процедуру комфортною і безболісною. Мої нові зуби мають неймовірно реалістичний вигляд, і я знову посміхаюся без сорому.
 
Маріанна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Євгена Дизика після невдалого досвіду з Борченком Є.В., і різниця була величезною. Євген Анатолійович демонструє неймовірну уважність до деталей, професіоналізм і майстерність. Він перетворив процедуру протезування на приємний досвід і подарував мені впевненість у моїй посмішці.
 
Уся Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це лікар з великої літери! Він володіє рідкісним поєднанням таланту і чуйності, що робить його ідеальним вибором для протезування. Я був приємно здивований результатами його роботи, і тепер у мене гарна посмішка, якою пишаюся.
 
МадленаМ Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Я порівнював роботу Євгена Дизика з іншими фахівцями, і він безумовно виділяється. Він виявив високу уважність до моїх побажань і потреб, а також запропонував рішення, яке інші лікарі навіть не розглядали. З упевненістю можу сказати, що він перебуває на зовсім іншому рівні професіоналізму!
 
Акакій Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої очікування були повністю виправдані завдяки Євгену Анатолійовичу! Він справді є професіоналом своєї справи. Мої нові протези мають чудовий вигляд і почуваються чудово. Весь процес пройшов гладко і без проблем.
 
Нільс Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - мій ідеал стоматолога-протезиста! Порівнюючи його роботу з іншими фахівцями, я усвідомив, що він уміє знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта і вирішувати найскладніші проблеми із зубами.
 
Карлосон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, форумчани! Розкажіть, як записатися до цього лікаря.
 
tatyannaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович головний лікар клініки Тріодент, записатися до нього можете за телефоном - 0677003055.
 
Орест Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно вдячний Євгену Анатолійовичу за його чудову роботу і турботу. Він привніс у моє життя впевненість і радість, відновивши мою посмішку. Процес протезування був легким і ефективним завдяки його професіоналізму та індивідуальному підходу. Рекомендую його всім!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог ортопед Одеса (Стоматолог ортопед Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: