Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки невропатологів Одеси (Відгуки невропатологів Одеси)
Відгуки невропатологів Одеси
Селена Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки невропатологів Одеси
 


Привіт! Збираюся записатися на прийом до невролога, але не знаю до кого звернутися. Якщо у вас є рекомендації щодо досвідчених і турботливих неврологів в Одесі, підкажіть, будь ласка. Дякую!
 
Алексія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох спроб знайти кваліфікованого невролога, моє терпіння починає вичерпуватися. Неймовірно складно знайти лікаря, який не лише має досвід, а й справжній інтерес до пацієнтів. Усі, кого я зустрічала, здаються не дуже зацікавленими.
 
Матрона Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічала лікарів із різними рекомендаціями та відгуками, але жоден із них не викликав у мене почуття впевненості. Де ж знайти справжнього професіонала?
 
Igor2001 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала фахівця з проблем зі спиною. Мої попередні спроби були невдалими - або лікарі не розуміли ситуацію, або призначали стандартне лікування. Нарешті, потрапила на прийом до лікаря Патрашка Катерини Вікторівни. Вона відразу ж розібралася в проблемі та запропонувала ефективний підхід.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох невдалих спроб знайти хорошого невролога для проблем зі спиною, нарешті, мені порадили звернутися до лікаря Патрашки Катерини Вікторівни. Вона швидко діагностувала проблему і призначила лікування, яке дало дивовижний результат.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої проблеми з епілепсією тривали довго, і я перепробував уже кілька неврологів. Але тільки прийом у лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни дав мені надію. Її точний діагноз і призначене лікування привели до дивовижного результату.
 
Nino0o Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукав невролога, який міг би допомогти з моїми проблемами. Мої попередні спроби були невдалими. Але зустріч із лікаркою Калюжною Тетяною Євгенівною виявилася справжнім порятунком. Вона правильно діагностувала і запропонувала ефективне лікування.
 
Lyona56 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Візит до лікаря Патрашки Катерини Вікторівни став для мене поворотним моментом. Її професійне обстеження і лікування допомогли мені позбутися болю в спині.
 
Інара Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Калюжна Тетяна Євгенівна - справжній професіонал. Її знання і досвід у сфері епілепсії дозволили мені знайти шлях до одужання.
 
Ветта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Де можна знайти контактну інформацію про цих фахівців?
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна, клініка Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Lyona56 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, телефон 0934815955.
 
Ада Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити величезну подяку всім форумчанам за цінні поради! Завдяки вашим рекомендаціям, я зміг вирішити свою проблему і знайти оптимальне рішення. Ви дійсно робите цей форум місцем, де можна отримати підтримку і допомогу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки невропатологів Одеси (Відгуки невропатологів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: