Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший кінезіолог Одеса (Хороший кінезіолог Одеса)
Хороший кінезіолог Одеса
Ніла Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший кінезіолог Одеса

Розкажіть, хто був у кінезіолога і з чим. Які результати і до кого краще звернутися в Одесі.
 
Митька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
На початку січня потрапила на прийом до Забранського Владислава Володимировича. У мене боліла спина від сидячого способу життя. Він подивився МРТ і призначив курс лікування кінезотерапією на 14 днів. Біль минув, загальне самопочуття покращилося, рекомендую!
 
Eremeeva Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Свого часу, через мою професійну діяльність, сильно боліла спина. Звернулася до кінезіолога Забранського. Він уважно оглянувши, порадив курс кінезотерапії для спини.  Спина перестала турбувати, продовжую ходити для профілактики.
 
Еузебіо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
У 2019 році потрапила в страшну аварію, після насилу пересувалася. На консультацію до Владислава Володимировича, мене привели батьки. Через кілька місяців було зрозуміло, що кінезіо дає шанс на повноцінне життя!
 
Лукілліан Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю мені дуже пощастило, що звернувся до такого чудового фахівця, як Забранський В.В.! Від самого початку прийшов до нього з проблемою порушення рухової активності, яку до нього намагався вирішити в центрі Євмінова та Бубновського, також працював із Грапчевою та Петровським, але покращень не було. Після ретельного огляду знімків МРТ, він виявив суть моєї проблеми, причиною якої були численні дисфункції в моєму організмі.
 
Heraclius Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
До Забранського В.В. моя старша донька (24 роки) звернулася з проблемою в шийному відділі хребта. Владислав Володимирович (не травмуючи шлунка медикаментами і не мучачи медикаментами печінку!), використовуючи якісь техніки, налаштував організм, зняв блокування, і минула втома, головні болі, хрускіт, затікання шийного відділу. Моя дочка ожила і довго розповідала про "чарівні" техніки доктора Забранського.
 
Amira Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
У молодості були серйозні проблеми з хребтом, періодично маялася зі спиною. Почала займатися кінезіотерапією регулярно, стала набагато краще себе почувати.
 
Алія1994 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Владислава Забранського на консультацію?
 
Лукілліан Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Danislav Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає лікар Забранський?
 
Еузебіо Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський приймає за адресою: Б. Хмельницького 49.
 
Джозеф Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби знав про те, що в нас у місті є такий кінезіолог, і що таке кінезіологія, думаю, що грижі можна було б уникнути. Дуже рекомендую Владислава Володимировича!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший кінезіолог Одеса (Хороший кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: