Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеси відгуки (Найкращий судинний хірург Одеси відгуки)
Найкращий судинний хірург Одеси відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий судинний хірург Одеси відгуки


Вітаю, підкажіть до якого судинного хірурга звернутися. Потрібні рекомендації щодо хороших лікарів і що робити, якщо у мене діагноз тромбоз? Треба контактні дані грамотного фахівця, ґрунтуючись і довіряючи вашому досвіду.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки двох судинних хірургів у місті, яких можу сміливо рекомендувати, - це Залевський Д.М. і Чайка М.А.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - фахівець високого рівня. У нього легка рука.  Процедури, які я робила в інших лікарів, у нього були менш болючими. Діагноз у мене і моєї матері був точно поставлений. Витрати на медикаменти виявилися меншими, ніж я очікувала. Як фахівцю, я йому повністю довіряю.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотність, професіоналізм, чуйне й уважне ставлення.  Дмитро Михайлович завжди доступний, якщо виникають питання. Зацікавлений у результаті. Небайдужий.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна і рекомендую Михайла Олександровича Чайку, врятував мої вінки, які не давали мені спокою близько 10 років.  Усім хто сумнівається, раджу йти! Однозначно! Не втрачайте час.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Михайла Олександровича як чудового лікаря, прекрасного фахівця, акуратного хірурга і флеболога.  Провів мені операцію - коагуляція вен нижніх кінцівок з високою майстерністю, за що я йому дуже вдячна і вам раджу, точно знаю, що з лікарем ви не помилитеся.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Залевський! Провів обстеження, призначив склеропатію! Усе зробив дуже добре. Я задоволена лікарем!
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний лікар, все дохідливо і докладно розповів, процедура не викликала дискомфорту і пройшла чудово. Дуже шкодую, що не потрапила до Михайла Олександровича раніше.
 
Флоріана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, працює в МКЛ №10 на Малиновського 61а, телефон 0976447223
 
QuinnAnna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський приймає на Пастера 9 у 2 хірургічному відділенні Медінституту, контактний телефон 0971039911
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільша подяка всім, хто відгукнувся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеси відгуки (Найкращий судинний хірург Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: