Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки (Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки)
Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки
Vasilissa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки


Я на 34 тижні вагітності, мій гінеколог у консультації порадила народжувати в Полюлях Оксани Анатоліївни. Які відгуки можете залишити про цього лікаря? Варто до неї звертатися чи краще знайти іншого?
 
Алла758 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Безсумнівно йдіть тільки до Полюлях О.О, вона найкраща в пологовому будинку №5, щоправда, доведеться побігати за нею, вона завжди зайнята і в неї багато породіль.
 
Olesya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Оксани Анатоліївни свого третього синочка.  Із трьох пологів ці були найкомфортнішими і з найбільш грамотною тактикою! Лікарка просто розумничка! Відповідально і професійно виконує свою роботу! При цьому створює виключно позитивний настрій, що благотворно впливає на родовий процес. Побільше б таких лікарів!
 
Ейва Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Безсумнівно Оксана Анатоліївна - найкращий лікар, якого я коли-небудь зустрічала! Такої підтримки й уважності під час пологів не зустрічала. Дуже рекомендую в неї народжувати - не пошкодуєте.
 
Аграфена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Найуважніший лікар, найкомпетентніший! Вона подарувала нам здорового сина, страшно подумати, що було б, якби не вона і за секунду прийняте рішення про операцію. Завдяки Оксані Анатоліївні у нас живий і здоровий наш довгоочікуваний синочок.
 
Maryanna55 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила кесарів розтин із третьою дитиною в Оксани Анатоліївни. Особливо хочеться відзначити її ставлення до своїх пацієнток і завжди позитивний настрій. Я вже не кажу про якість самого кесаревого розтину! Все зроблено вчасно, акуратно. Шов акуратний, жодних ускладнень. Увага вже після операції з відновлення.
 
Elmira9832 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народила природним шляхом, хоча все життя цього боялася! Пологи пройшли безболісно і швидко. Коли Оксана Анатоліївна взяла мого малюка на руки, у мене з очей полилися сльози! Це незабутні хвилини! Якщо я піду за дівчинкою, то тільки до лікаря Полюлях!
 
Капітоліна Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви хочете бути спокійною всю вагітність, то це той лікар, який вам потрібен! Спостерігалася у неї з 12 тижнів, пологи теж у неї. Людина, яка завжди прийде на допомогу 24 години на добу, знайде підхід індивідуально.
 
shevchuk5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Полюлях О.А. - амбітна, досвідчена, не боїться складнощів і завжди знаходить вихід із них під час пологів. Рекомендую всім народжувати в Оксани Анатоліївни!
 
малвіна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити до цього лікаря?
 
Алла758 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте - 097-354-00-73, але попереджаю одразу додзвонитися нелегко, тому що вона дуже зайнята, та й побігати за нею доведеться, тому що у неї завжди черга.
 
Дуся Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - лікарка з великої літери, професіонал своєї справи, пологи з нею - це дійсно свято, яке запам'ятається на все життя, запам'ятається тільки з позитивними емоціями!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки (Полюлях Оксана Анатоліївна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: