Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Київський район (Гінеколог Одеса Київський район)
Гінеколог Одеса Київський район
Яринка Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Київський район


Порадьте до якого гінеколога краще звернутися з порушеннями менструального циклу, бажано в Київському районі?
 
Дебора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю вам краще звернутися до Лихачової Л. Е., вона знаючий гінеколог, який спеціалізується на цьому питанні. Є., вона знаючий гінеколог, який спеціалізується на цьому питанні.
 
Анжела40 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна відновила мені цикл після майже двомісячної перерви і року загальної огидної нерегулярності місячних. Спасибі, що заспокоїли мене в найперший візит, і розвіяли мій самопоставлений діагноз. Після відновлення циклу кісти зникли, повторне УЗД це підтвердило. Уся справа була дійсно в порушенні виходу яйцеклітин, і добре, що вчасно виявили й усунули цю патологію.  Зараз почуваюся добре, цикл у нормі.
 
Флора Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Міщенко - дуже хороший і професійний фахівець, справила враження лікаря, який може допомогти в будь-якій ситуації, пов'язаній з жіночим здоров'ям. Сталася затримка циклу, вони не приходили вже третій тиждень, тести всі негативні. Лікарка провела обстеження, потім призначила аналізи і визначила, що у мене стався гормональний збій, про причини якого я вже здогадалася після того, як це почула. Після прийому препаратів цикл нормалізувався за кілька днів. Тепер намагаюся поменше відчувати стрес і отримувати більше позитивних емоцій.
 
Андріана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
За всіма гінекологічними проблемами сміливо звертаюся до Лихачової Л.Є.! Усе почалося з сильного болю в низу живота, причому такого неприємного, що навіть спати нормально не могла. Ще й до всього іншого з'явилася температура. Після обстеження та аналізів Лариса Євгенівна повідомила, що в мене запальні процеси в організмі і все через порушення гормонального фону. Мені призначили цілий курс різних препаратів, я регулярно ходила спостерігатися. З часом запалення зникло і до мене повернувся мій комфортний стан. Чудовий лікар та ефективне лікування!
 
Краля Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
У професіоналізмі цієї лікарки навіть немає сумнівів. Вона завжди доброзичлива і дуже уважна, фахівець вищого класу. Все пояснює дуже грамотно і зрозуміло. Я три роки мучилася з рясними місячними і неприємними відчуттями, у ПМС заливало набряками. Коли я звернулася до Лариси Євгенівни - вона почала з аналізів. Щоб пропити курс усіх призначень, знадобилося близько місяця. Зараз я почуваюся чудово і мене нічого не турбує. І чому я раніше не звернулася до цього лікаря? Відмінний лікар.
 
Томка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене просто немає слів, який це чудовий лікар Міщенко! Усе уважно вислухала. Поставила чіткий діагноз і алгоритм дій для боротьби з проблемою. Ставлення людське. Пішла задоволена з посмішкою до вух!
 
Психея Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці приймають лікарка Ліхачова та Міщенко і як можна до неї записатися?
 
Краля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Афанасьєва приймають у МЦ "Лікаріум". Записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Леда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ця клініка розташована?
 
Флора Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
На Французькому бульварі 60, це територія колишнього санаторію "Россия".
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки. Уже записалася на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Київський район (Гінеколог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: