Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальників Одеси (Відгуки мануальників Одеси)
Відгуки мануальників Одеси
vera67 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки мануальників Одеси
 


Доброго дня! Якщо ви знайомі з досвідченим мануальником в Одесі, поділіться, будь ласка, інформацією.
 
Моніка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Незважаючи на надії, сеанс мануальної терапії у Коробейникова Юрія Зіновійовича тільки погіршив мій стан. Болі стали нестерпними, і я розчарований результатом. Не рекомендую його як фахівця.
 
Аверінцев Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сеансу в Кірсаненка Андрія Олександровича мої болі стали ще інтенсивнішими. Я розчарований результатом його мануальної терапії і раджу шукати більш кваліфікованого фахівця.
 
Vardan Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст Борисюк Андрій Борисович не виправдав моїх очікувань. Після його сеансу в мене з'явилися нові болі, і я почуваюся гірше. Не рекомендую звертатися до нього.
 
Бека Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я вже не знаю, як знайти кваліфікованого мануального терапевта в нашому місті. Часом здається, що варіантів просто немає.
 
Nira1 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило знайти Владислава Володимировича Забранського. Його золоті руки здатні зробити диво з вашою спиною, навіть якщо ви страждаєте від серйозних проблем, як грижа.
 
Адельфіна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальна терапія у Владислава Володимировича - це мистецтво. Він легко знаходить точки впливу і робить це так, що ви відчуваєте полегшення відразу.
 
Каміла145 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - справжній професіонал із золотими руками! Моя грижа більше не турбує мене завдяки його методам.
 
Феодосія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірно, як мануальна терапія може змінити життя. Забранський Владислав Володимирович - це людина, якій можна довірити свою спину без сумнівів.
 
Avaz Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - найкращий! Після довгих років мук з остеохондрозом, я нарешті знайшов фахівця, який зміг дати мені полегшення. Його ніжні методи та уважне ставлення зробили диво.
 
Воронкова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де можна знайти контактні дані про Забранського В.В.?
 
Каміла145 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам координати - Владислав Володимирович приймає на Богдана Хмельницького 49, контактні телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Аристарх Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити щиру подяку за інформацію про доктора Забранського. Ваші поради допомогли мені знайти професіонала і почати шлях до здоров'я спини.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальників Одеси (Відгуки мануальників Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: