Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Підкажіть фітотерапевта Одеса (Підкажіть фітотерапевта Одеса)
Підкажіть фітотерапевта Одеса
Jodie Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть фітотерапевта Одеса
 


Здрастуйте! Можете порекомендувати фітотерапевта з досвідом лікування головного болю і хронічної втоми? Буду вдячний за будь-яку інформацію.
 
13Debra Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Jodie, я була одного разу у фітотерапевта, він радив мені пити жменю різних трав щодня, але це тільки спричинило проблеми зі шлунком і алергічну реакцію.
 
Gwen1991 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені фітотерапевт дав поради щодо прийому трав, які виявилися абсолютно несумісними з моїми ліками, що призвело до серйозних ускладнень.
 
Arkhip Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відвідала фітотерапевта Світлану Володимирівну, і можу сказати, що це був найкращий вибір. Її натуральні методи допомогли мені впоратися з проблемами травлення.
 
Власова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Arkhip, я теж звернувся до неї з хронічним болем у спині. Її рекомендації та трав'яні засоби дали мені значне полегшення.
 
Ayrat Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Світлани Володимирівни з проблемами з артеріальним тиском. Вона розробила для мене індивідуальний план лікування, і мої показники стабілізувалися.
 
CryX7 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Ayrat! У мене були проблеми з безсонням, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені трав'яні чаї та методики розслаблення. Тепер я сплю як дитина.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї з хронічною втомою і низьким імунітетом. Її терапія допомогла мені повернути енергію і зміцнити здоров'я.
 
Darwin Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з алергією, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені режим харчування і трав'яні засоби. Зараз я майже не відчуваю симптомів.
 
Дружинін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Її індивідуальний підхід до кожного пацієнта справді вражає. Вона вислуховує і враховує всі деталі.
 
Alyonka1985 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що Світлана Володимирівна - це не просто фітотерапевт, а справжній лікар-цілитель. Я з упевненістю рекомендую її всім, хто шукає натуральні методи лікування!
 
Цефас Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Почула про фітотерапевта Горєву С.В. і хочу дізнатися, як можна записатися на консультацію?
 
Arkhip Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна готова підтримати вас в онлайн-консультаціях, не забудьте зателефонувати за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Підкажіть фітотерапевта Одеса (Підкажіть фітотерапевта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: