Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Як знайти хорошого гінеколога Одеса (Як знайти хорошого гінеколога Одеса)
Як знайти хорошого гінеколога Одеса
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого гінеколога Одеса


Привіт! Запропонуйте мені кваліфікованого гінеколога, який може допомогти одужати, а не призвести до серйозних наслідків. Хочеться з'ясувати про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками друзів і сусідів.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого експерта, а то я вже в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким лікарем, дайте пораду, до кого варто піти, щоб домогтися позитивного результату.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої знайомі давно в пошуку хорошого лікаря. Якщо хтось зустрічав такого фахівця, дайте вказівки, до кого краще прямувати.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий гінеколог Лариса Євгенівна Лихачова, вона зробила неймовірне - допомогла мені народити здорову дитину.  Вдячна від щирого серця!   Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який намагається і вміє реально допомогти.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Лихачовій Ларисі Євгенівні, вона єдина в місті, яка в кінцевому підсумку допомогла мені вилікувати ендометріоз.
 
Пелагея Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені допомогла Міщенко О.О. вона на основі моїх досліджень призначила грамотне лікування, за допомогою якого мені вдалося позбутися гінекологічних проблем.
 
Клара Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена прийомом Ольги Опанасівни Міщенко, це кваліфікований ас. Вона вичерпно знає свою роботу. Раджу його всім, хто хоче отримати ефективне лікування.
 
Машуня Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Люб'язні громадяни! Мене зацікавив Ольга Міщенко, буду рада, якщо залишите його контакти.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна веде прийом у клініці "Лікаріум"  , контактний телефон - 094-917-34-22
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться проконсультуватися з гінекологом Ліхачовою напишіть її контактну інформацію?
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Лихачова працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису на прийом - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово сказали, що Ольга Міщенко та Лариса Лихачова - найкваліфікованіші фахівці в місті, знаю на власному досвіді.
 
Архідея Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за корисні пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Як знайти хорошого гінеколога Одеса (Як знайти хорошого гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: