Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Ленпосілок (Мануальщик Одеса Ленпосілок)
Мануальщик Одеса Ленпосілок
Alexxandra Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Ленпосілок


Знову мучуся зі спиною. Була в Коробейникова Ю.З, але мені не сподобалося як він працює. Спина боліти стала ще більше, сподіваюся він мені не нашкодив. Якщо кого-небудь знає адекватного мануального терапевта, підкажіть.
 
Ліліана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Забранського Владислава, він багатьох поставив на ноги.
 
Домна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіх пройдених мною лікарів-мануальників - це найкращий. Я з остеохондрозом мучуся вже давно, на цьому тлі взагалі стала думати, що це невиліковно. Як виявилося, вся справа у фахівцеві, який тобою займається.  Після курсу сеансів у Владислава Володимировича почуваєшся чудово!
 
Болеслава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Давно мучилася проблемами з болем у спині, періодично паморочилася голова. Відвідування Унанова і Царенка не дало результатів. Після курсу сеансів у Владислава Забранського відчуваю легкість у всьому тілі й проблем стало набагато менше. Головне - дотримуватися всіх рекомендацій.
 
sunset24 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в лікаря Забранського. Звернулася з болем у шиї - ні повернути, ні зігнути шию не могла.  Владислав Володимирович - лікар із золотими руками! Дуже рекомендую!
 
Любомира Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли починає боліти спина й шия, бо веду малорухливий спосіб життя. Ніякі пігулки й уколи не допомагають. Рятує тільки одна людина - Владислав Володимирович Забранський!
 
Барислава Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з болями в попереку, турбували тривалий час, через 3 сеанси відчула полегшення. Пройшла весь курс процедур. Лікар сподобався, грамотний і уважний! "Золоті руки"!  Раджу цього чудового лікаря!
 
Дегтярьова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала лікаря Коробейникова, думала, що після його мануалки ходити не буду ніколи. Але ні, знайшовся такий лікар, який мені зміг відновити мою спину, і ним виявився - Забранський В.В.
 
Дорофея Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла курс лікування у Владислава Володимировича, результат чудовий - проблему зі спиною та поставою вирішили!
 
Білояр Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, будь ласка, як можна записатися до Владислава Забранського?
 
Болеслава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуйтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Магдалина20 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій найулюбленіший лікар. Мою поламану спину за 10 сеансів завжди відновлює на всі 100%!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Ленпосілок (Мануальщик Одеса Ленпосілок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: