Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав (Відгуки Забранський Владислав)
Відгуки Забранський Владислав
Люся45 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Забранський Владислав


З дитинства страждаю запамороченням, невролог рекомендував пройти курс мануальної терапії. Радив іти до Забранського Владислава, як до найкращого в цій сфері.
Які відгуки можете залишити про цього лікаря?
Чи допоміг Владислав Володимирович вирішити ваші проблеми?
 
Викусся Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви хочете пізнати себе і своє тіло, підлатати механізми, які зносилися - сміливо йдіть до Владислава Володимировича! Забудете про біль. Я прийшла із синдромом хронічного болю в попереку. Послаблення болю не було ні в робочому стані, ні в стані спокою. Один! Всього курс дозволив мені забути про біль у принципі. Ще Владислав Володимирович консультує як практичний психолог у сімейних стосунках, його консультації приносять хороші результати.
 
Гіта Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Сильно заболіла спина, стала шукати мануального терапевта. Звернулася до Забранського В.В. і не пошкодувала. Лікар уважно вислухав скарги, оглянув, на основі аналізів МРТ поставив діагноз і провів лікування. Рекомендую!
 
Аіна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Були болі в руках, німіли пальці, біль у лікті, біль у колінах. Після курсу процедур я літаю, навіть не віриться, скільки я мучилася, скільки знеболювальних приймала, допомагало ненадовго і не повністю зникав біль, зараз боюся навіть наврочити. Владислав Володимирович - чарівник, уважно вислухав і дуже акуратно все зробив.
 
Анюта Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Це справжній спец своєї справи! Справжній професіонал. Владислав Володимирович позбавив від проблем шийного відділу хребта, які турбували мене! Скільки не зверталася до інших лікарів, не могли допомогти, просто призначали знеболювальні. Дуже рада, що зустріла прекрасного і розуміючого фахівця.
 
Василина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці я можу знайти Владислава Володимировича?
 
Гіта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович раніше приймав у медичному центрі Вектор Плюс, зараз він веде прийом у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
ДіанаК Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна його телефончик?
 
Аіна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Інеса Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто знає вартість прийому?
 
Анюта Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс коштує 500 грн.
 
Шарлотта Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець, який знає свою справу на 100%. У моєму випадку, допоміг позбутися болю в спині. Залишив про себе тільки позитивне враження.  Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав (Відгуки Забранський Владислав)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: