Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороший отоларинголог Одеса (Хороший отоларинголог Одеса)
Хороший отоларинголог Одеса
Леоніда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший отоларинголог Одеса

Порадьте, будь ласка, отоларинголога, який спеціалізується на аденоїдах і все, що з ними пов'язано. Дуже потрібно.
 
Феміда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати грамотного отоларинголога Тамару Валеріївну Гурську. У муніципальній поліклініці поставили діагноз хронічний тонзиліт і хотіли вирізати, я вирішила підтвердити діагноз і звернулася до Тамари Валеріївни, вона провела грамотне лікування і мигдалини врятувала. Дуже боюся лікарів і медичних втручань, але з цим лікарем лікування пройшло на одному диханні.
 
Heraclius Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Постійно користувався назальними краплями, була алергія. Після прийому пройшла курс лікування і все прийшло в норму! Якщо потрібно на прийом до ЛОРа, тепер тільки до Тамари Валеріївни!
 
ЕльзаКров Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній професіонал своєї справи - це Гурська Тамара! Була грамотно пояснена необхідність лікування хронічного тонзиліту. Зайвого нічого не виписувала. Ефект від лікування було видно вже після першої процедури. Усім задоволена.
 
Флавія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара свого часу допомогла мені позбутися вічної закладеності носа і частого болю в горлі. Я вже навіть не думала, що зможу їсти морозиво коли-небудь. Обійшла багатьох ЛОРів - Протасову О.А., Величко Ю.Ю., Добкіну О.О., віддала купу грошей, а результат був нульовий.  Тамара Валеріївна - лікар "від бога". На жаль, таких мало.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Лікар, який дійсно намагається розібратися в проблемі та вилікувати пацієнта. Вона завжди вкрай ввічлива і в нього чудове почуття гумору.
 
Міра20 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Привела сина до Гурської Тамари. після ЛОРів Титаренка і Жиленко. Ніхто з них не поставив нам жодного діагнозу! У сина постійно боліло горло. Тамара Валеріївна виписала нам лікування. І, о диво! Ми тепер не тільки не хворіємо, а й можемо їсти своє улюблене морозиво!
 
Кирьяна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - моя знахідка! Завдяки її вмінню знайти причину моїх проблем, я знову почуваюся здоровим і активним. Рекомендую її всім!
 
ЕльзаКров Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - справжній професіонал у своїй галузі. Я завжди з упевненістю рекомендую її своїм знайомим і друзям.
 
Мімозаа Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть адресу, де приймає лікарка Гурська і телефони для зв'язку?
 
Heraclius Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська приймає в клініці Лікаріум за адресою Генуезька 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Матвій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на прийомі двічі у Гурської Тамари Валеріївни. Чудова людина і фахівець! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Хороший отоларинголог Одеса (Хороший отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: