Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Таїрова (Стоматолог Одеса Таїрова)
Стоматолог Одеса Таїрова
Venik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Таїрова
 


Форумчани, цікавить ваша думка про стоматологів. Який стоматолог в Одесі вам найбільше сподобався, і чому?
 
Persephonee Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Безліч візитів до різних стоматологів, але так і не задоволена рівнем їхнього професіоналізму.
 
Karollina Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно шукав кваліфікованого стоматолога, який міг би вирішувати будь-які проблеми із зубами.
 
Маїна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла чудового стоматолога, який не тільки успішно розв'язав усі мої стоматологічні проблеми, а й підійшов до цього з глибоким розумінням і професійною відповідальністю, використовуючи лише найкращі матеріали.
 
Мімоса Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися більше про цього стоматолога, про якого ви говорите.
 
бренда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Це Євген Анатолійович Дизик - справжній майстер своєї справи! У його руках стоматологія перетворюється на мистецтво.
 
Інріда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Дизик справді виділяється своїм професіоналізмом. Він не тільки робить свою роботу чудово, а й надає цінні рекомендації щодо догляду за зубами.
 
Таїра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу з упевненістю сказати, що Євген Дизик - найкращий стоматолог, у якого я коли-небудь був. Він не тільки винятково професійний, а й щиро піклується про своїх пацієнтів. Моє лікування з ним пройшло комфортно і безболісно.
 
Бетті Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені був потрібен висококваліфікований лікар для складного випадку, де потрібно було створити зуб з нуля. Доктор Дизик Є.О. проявив видатну увагу і застосував передові технології в лікуванні.
 
Грейс Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження від консультації у лікаря Євгена Анатолійовича Дизика залишилися дуже позитивними. Його ретельний огляд кожного зуба і увага до поточних і майбутніх проблем справили враження. Особливо порадувала його фраза про важливість збереження власних зубів. Це демонструє його глибоке прагнення до лікування та збереження зубів, а не до їхньої заміни імплантами.
 
Гайя Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Євгена Анатолійовича?
 
Грейс Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся - 0677003055.
 
Лія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за рекомендацію відвідати доктора Дизика, його професіоналізм вразив мене!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Таїрова (Стоматолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: